صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

بهره برداری ازخودروی ایسوزو با درب عقب هیدرولیکی در شرکت گاز استان اصفهان

به منظور سهولت جابجایی اجسام سنگین، کامیون باربری با درب عقب هیدرولیکی در شرکت گاز استان اصفهان طراحی و به  بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، مدیرعامل این شرکت در خصوص بهرهبرداری از خودروی ایسوزو با درب عقب هیدرولیکی (Lift Back) گفت: یکی از دلایل عمده ی آسیب دیدگی کارکنان ناشی از حمل و جابجایی اجسام سنگین است و که این مهم با توجه به پراکندگی تاسیسات در شرکت های گاز استانی دارای ضریب تکرار بالایی است. لذا با انجام مطالعات و تعریف پروژه درشرکت گاز استان اصفهان، درب عقب هیدرولیکی برای خودروی ایسوزو که وظیفه حمل بار از انبار شهید فلسفی به تمامی نقاط استان را دارد، طراحی و اجراشد.

مهندس علوی، همچنین بیان داشت: سلامت و ایمنی کارکنان، اولویت اول HSE است و تمام تلاش خود را برای اجرای طرح های پیشگیرانه و کاهش حوادث انجام خواهیم داد.

لازم به ذکر است، تجهیز مذکور قابلیت جابجایی یک تن بار را دا شته و با استفاده از آن به نیروی کار کمتری برای جابجایی نیاز است ضمن آنکه ایمنی کارکنان و تجهیزاتی مانند شیرآلات و بشکههای ادورانت نیز تامین می‌شود.

گفتنی است، این طرح با هزینه‎ای بالغ بر 300 میلیون ریال به بهره برداری رسیده و در آینده نزدیک سایر خودروهای مشابه نیز به سیستم، تجهیز خواهند شد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ١٦ مهر ١٣٩٩ - ١٤:٣٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 739
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب