صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

آموزش نظارت بر اجرای شبکه های فولادی گاز در صنایع

در راستای واگذاری نظارت بر اجرای سیستم لوله کشی داخلی تمامی مشترکین عمده صنعتی، کشاورزی و دام و طیور و.. به سازمان نظام مهندسی، دوره های آموزشی تخصصی ویژه ناظرین این حوزه به صورت مجازی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، مدیر عامل این شرکت، با اشاره به اهمیت موضوع نظارت بر اجرای سیستم لوله کشی داخلی واحدهای صنعتی، تصریح کرد: دوره های آموزشی مورد نیاز، به صورت مرحله ای و در جهت حفظ پروتکل های بهداشتی در شرایط بیماری کرونا، به صورت مجازی برگزار می گردد.

سید مصطفی علوی،با بیان اینکه نیروهای حاضر در این دوره ها از دانش و تجربه خوبی برخوردار هستند، افزود: این دوره ها به منظور بازآموزی و به روز کردن اطلاعات ناظرین گاز و نیز معرفی ناظرین برتر، با هماهنگی و توافق دو مجموعه شرکت گاز و سازمان نظام مهندسی ساختمان اصفهان، در حال برگزاری است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: شناخت لوله و اتصالات گاز، عایق کار مناسب، جوش و استانداردهای آن، رعایت مشخصات حفاری و دفن صحیح لوله، حفاظت کاتدی و... از مهمترین سرفصل های مورد آموزش در این دوره ها است که تا نیمه اردیبهشت ماه سالجاری تدریس خواهد شد.

همچنین رئیس سازمان نظام مهندسی و ساختمان استان اصفهان، نیز با تشکر از زحمات ارزشمند مدیرعامل و سایر مسوولان شرکت گاز استان اصفهان، با اشاره به اهمیت توجه به حفظ جان و ایمنی شهروندان، گفت: خوشبختانه در این خصوص اقدامات خوبی در حوزه نظارت گاز و هماهنگی فی مابین انجام گرفته و همکاران نظام مهندسی آماده هستند تا با شرکت در این دوره هادانش خود را افزایش داده و رسالت مهندسی خود را در عمل به بهترین وجه به انجام برسانند.

  • تاریخ درج خبر :
  • يکشنبه ٢٩ فروردين ١٤٠٠ - ٠٨:٢٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 250
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب