صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

گازرسانی به 530 واحد صنعتی در سال 1400

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گازرسانی به صنایع را یکی ازاقدامات مهم سالجاری این شرکت دانست و گفت: با توسعه گازرسانی به صنایع؛ در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، امیدوار هستیم شرایط تولید برای کارخانجات و گلخانه های سطح استان فراهم گردد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی مدیرعامل این شرکت، اظهار داشت: از ابتدای شروع مصوبه‌ ی شورای اقتصاد (آبان ماه سال 95) تا پایان سال گذشته، تعدادیک هزار و 296 واحد صنعتی در سطح استان گازرسانی شده و 530 واحدصنعتی نیز در برنامه امسال قرار گرفته و پیش بینی گردیده مابقی واحدهای صنعتی تا پایان سال 1402 از این نعمت برخوردار گردند.

مهندس علوی، تصریح کرد: با گازرسانی به 530 واحد صنعتی طی سالجاری، گاز طبیعی جایگزین بیش از 45 میلیون لیتر سوخت (فسیلی /مایع)  خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، صرفه‌جویی و مصرف بهینه گاز را راهی برای پایداری و تاب‌آوری گاز بیان کرد و گفت: یکی دیگر از مأموریت‌های شرکت گاز استان اصفهان، ارائه خدمات مستمر و ایمن توزیع گاز طبیعی به‌عنوان سوخت پاک با هدف تأمین رفاه، اطمینان ‌خاطر و رضایت روزافزون مشترکین گاز استان است که مصرف بهینه آن، دستیابی به این هدف را تسهیل می‌کند.

مهندس علوی افزود: در سال جاری حدود 600 کیلومتر شبکه گذاری و حدود 15هزار علمک برای مشترکین اجرا خواهد شد که عمده آن مرتبط با صنایع و مصرف کنندگان نظیر گلخانه ها می باشد.

  • تاریخ درج خبر :
  • سه شنبه ٢٥ خرداد ١٤٠٠ - ٠٩:١٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 122
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب