صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا محدودیت ارائه خدمات نیست

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت:                                                                              

محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا  محدودیت ارائه خدمات نیست

طرح مدیریت محدودیت‌های ناشی از  بیماری کووید- ۱۹ متناسب با ارائه خدمات به مشترکین در شرکت گاز استان اصفهان مورد بررسی  قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، مدیرعامل این شرکت در جلسه ای که به منظور بررسی اجرای  طرح مدیریت محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا برگزار شده بود گفت: ارائه خدمات باید بگونه ای باشد که از تجمعات جلوگیری، رفت وآمدهای غیر ضروری حذف ولی تمامی امور مربوط به مشترکین و اجرای پروژه ها مختل نگردد.

مهندس علوی، افزود: با توجه به ضرورت کاهش حضور کارکنان(طرح دورکاری)، در حال حاضر برخی از فعالیت ها و خدمات روزمره شرکت در خارج از اداره انجام می شود  و این دسته از کارکنان همواره در دسترس هستند تا در مواقع ضروری و نیاز به سرعت در محل کار حضور یابند.

وی، تاکید کرد: هدف اصلی از اعمال این محدودیت ها کاهش و حذف اثرات ناشی از این بیماری، با توجه به همه گیری آ ن است.

مهندس علوی، افزود: حفظ سلامت کارکنان و خانواده های آنان از مهمترین اولویت های شرکت به شمار می رود به همین منظور تمام کارکنان در ادارات گازرسانی  به صورت روزانه مورد پایش قرار گرفته و  این روند با حساسیت زیادی توسط واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست(HSE)  تحت کنترل است.

گفتنی است، در این جلسه موضوعاتی نظیر نظارت دقيق بر اجرا و رعايت پروتكل ها و شيوه نامه هاي ابلاغي توسط تمامی پرسنل، تصمیم گیری شرایط و ساعات کاری کارکنان مطابق با دستورالعمل عمل های ابلاغی از سوی استانداری و مراجع ذی صلاح با توجه به قرمر و نارنجي شدن وضعیت شهرهاي استان اصفهان، پیگیری خريد اقلام بهداشتي ماسك و مواد ضدعفوني كننده، انجام تب سنجي در گيت هاي ورودي ساختمان های اداری، لزوم هماهنگی و نظارت بیشتر با گروه های فنی و عملیاتی اعزامی از سایر شرکت ها مورد تصويب قرار گرفت.

ضمناً با هماهنگی انجام شده با مرکز بهداری و بهداشت صنعت نفت اصفهان، مقرر گردید تا با رعایت چارچوب های بهداشتی با استقرار سیستم بهداشت و درمان نسبت به کنترل وضعیت سلامتی کارکنان  و همچنین  تزریق واکسن کرونا به کارکنان بر اساس ضوابط وزارت بهداشت اقدام گردد.

  • تاریخ درج خبر :
  • سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٠ - ١١:٣٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 192
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب