صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

مدیریت مصرف انرژی نیازمند فرهنگ سازی گسترده تری است.

شرکت گاز استان اصفهان در راستای فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق در مانور کاهش برق مصرفی دستگاه‌های اجرایی استان، بصورت 100درصدی از برق اضطراری تولید شده از ژنراتورهای خود در ساختمان اداره مرکزی  به ظرفیت KV.A 750 استفاده کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، در مانور کاهش برق مصرفی دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان که با حضور بیش از هزار و ۱۳۳ اداره و شرکت، به صورت آنلاین و به منظور تمرین کاهش میزان برق مصرفی ادارات از ساعت ۱۱ صبح تا پایان وقت اداری به حداقل ۵۰ درصد مصرف برق نسبت به روزهای گذشته، برگزار شد، شرکت گاز موفق به تامین برق مصرفی خود در تعدادی از ادارات به صورت اضطراری گردید.

سید مصطفی علوی، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: با توجه به اینکه به پیک تابستان ۱۴۰۰ نزدیک می‌شویم وهمچنین نظر به کاهش شدید بارندگی در پاییز و زمستان گذشته باید در مصرف برق و انرژی مدیریت لازم را داشته باشیم.

وی، افزود: با ایجاد واحد بهینه سازی مصرف انرژی در این شرکت سرفصل های مختلفی از جمله؛ توسعه فرهنگ عمومی مصرف گاز، کنترل گاز مصرفی ادارات و بهبود سیستم های گاز سوز، اجرای طرح بهینه سازی موتورخانه ها، پیگیری تولیدات با کیفیت بالا توسط صاحبان صنایع استان  مورد توجه قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، در خصوص استفاده از انرژی های تجدیدپذیر در این شرکت افزود: بطور میانگین سالانه 19هزار کیلو وات ساعت برق از طریق سیستم فتوولتائیک (پنل های خورشیدی) توسط این شرکت تولید و به شبکه سراسری برق شهرستان ارسال می‌شود و همچنین دیزل ژنراتور برق این شرکت با ظرفیت اسمی KV.A     750 قادر به تولید برق است.

وی، با اشاره به اینکه منحنی مصرف برق درشرکت گاز بصورت کاهشی است، غیرفعال کردن کولرهای گازی تمامی ادارات گازرسانی، استفاده از آبگرم کن های خورشیدی، اصلاح سایبان های کولرها و خاموش نمودن آنها در خارج از ساعت اداری را از دیگر اقدامات این شرکت در راستای مدیریت مصرف برق عنوان کرد.

علوی، همراهی و همکاری شرکت گاز و برق دراستای مدیریت مصرف انرژی را نقطه عطفی دانست که موجب ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مردم خواهد شد و تأکید کرد: این همراهی ها موجب خواهد شد ضمن ایجاد روابط بهتر ، قدم‌های موثرتری در خصوص ارائه خدمات داشته باشیم.

  • تاریخ درج خبر :
  • شنبه ١٨ ارديبهشت ١٤٠٠ - ٠٩:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 166
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب