صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

602 انشعاب رایگان گاز به مددجویان استان واگذار شد

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، از واگذاری 602 مورد انشعاب رایگان گازطبیعی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی این استان در سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، سید مصطفی علوی، با بیان این مطلب که اقدامات و فعالیت‌های شرکت گاز در راستای ارائه متوازن نعمت الهی گاز در جامعه به ویژه افراد کمتر برخوردار است، اظهار کرد: سال گذشته تعداد 602 انشعاب رایگان گاز در این استان اهدا شد که از این تعداد 103 مورد به خانوارهای تحت پوشش بهزیستی و 85 مورد هم به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) واگذار شده است.

علوی، افزود: همچنین سال گذشته324 انشعاب رایگان در اختیار خانواده معظم شهداء، اسراء، مفقود الاثر و جانبازان و رزمندگان قرار گرفت و 90 بخشودگی نیز شامل مساجد، حسینیه ها و مدارس خیرساز گردید.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، افزود: مددجویان نهاد‌های حمایتی که تاکنون از امتیاز انشعاب گاز بهره‌مند نشدند، می‌توانند با دریافت معرفی‌نامه از نهاد مربوطه و ارائه آن به شرکت گاز از امتیاز کنتور و اشتراک رایگان استفاده کنند.

علوی، تصریح کرد: بر اساس قانون، افراد تحت پوشش سازمان‌ها و نهاد‌های حمایتی همانند کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و... با ظرفیت مصرفی ۶ مترمکعبی می‌توانند برای یکبار از اشتراک رایگان گاز استفاده کنند.

وی در پایان، اظهار داشت: هم استانی‌های گرامی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت به آدرسwww.nigc-isfahan.ir  و با شماره 38132 و تلفن 1594 برای دریافت خدمات الکترونیک شرکت گاز استان اصفهان تماس بگیرند.

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ٨ ارديبهشت ١٤٠٠ - ٠٨:٢٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 225
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب