صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

تکریم ارباب رجوع باید در چهارچوب قانون و مقررات باشد

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان تاکید کرد ؛

تکریم ارباب رجوع باید در چهارچوب قانون و مقررات باشد  /  رسیدگی به در خواست ها و شکایات مردمی در حداقل زمان ممکن انجام گیرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، درجلسه بازدید و رسیدگی بازرس استانداری اصفهان از نحوی ملاقات تلفنی و پاسخگویی مدیرعامل این شرکت به مشترکین، بر تعامل گسترده با مردم و رسیدگی به درخواست ها و شکایات مردمی در حداقل زمان ممکن تاکید شد.

سید مصطفی علوی، با تاکید بر اینکه یکی از اهداف اصلی هر سازمان، جلب رضایت مشتریان از طریق ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب می باشد، افزود: سال گذشته بالغ بر 10 جلسه پاسخگویی تلفنی مدیرعامل و مشترکین (ساتم) و حدود 150 تماس تلفنی (فقط از این کانال ) ثبت گردید که 35 درصد این تماس ها حاوی شکایت و 65 درصد نیز مربوط به درخواست ها ی مشترکین بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، در ادامه با بیان اینکه بیشترین شکایات وارده مربوط به گازبها و عوامل تشکیل دهنده صورتحساب گاز بوده گفت: گازبها و عوامل تشکیل دهنده آن از جمله عوارض گازرسانی، مالیات بر ارزش افزوده و ... از جمله مواردی هستند که بر اساس قانون بودجه و ضوابط قانونی از مشترکین دریافت می شود و تلاش می شود تا اطلاع رسانی کاملی از نحوه محاسبه ی آن از طرق مختلف صورت پذیرد.

مهندس علوی، گفت: درخواست ها و شکایات متقاضیان و مشترکین عزیز موجب نمایان شدن فرصت های قابل بهبود شرکت می شود و این امر، زمینه رفع مشکلات و بهبود مستمر خدمات رسانی را فراهم می سازد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با تاکید برافزايش اعتماد مردم به شركت گاز افزود: خوشبختانه با تلاش همکاران متعهد و یاری خداوند، در حال حاضر به مردم 111 شهر و 1060 روستا و 9هزار و 670 واحد خدمات گازرسانی ارائه می گردد.

مهندس علوی،همچنین با اشاره به ضرورت پاسخگویی شایسته و آسان به مردم و مشترکین گفت: این شرکت برای دریافت پیام های مردم و مشترکین عزیز راه های متعددی از قبیل تلفن گویای 36286363، وب سایت، اپلیکیشن سخا، سامانه پیامکی، دفاتر پیشخوان، ایمیل و ... را معرفی کرده است.

وی، ضمن تقدیر از برخورد مناسب پرسنل شرکت گاز استان اصفهان با مراجعین خاطر نشان کرد: تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی سریع به درخواست های مردمی از نقاط قوت این شرکت محسوب می شود و استمرار این امر موجب افزایش رضایتمندی و ارتقای سطح کیفی خدمت رسانی می‌شود.

مهندس علوی، در پایان با اشاره به اهمیت ارائه خدمات بموقع به مشترکین و ارتقای سطح رضایتمندی ایشان، از مردم و مشترکین درخواست کرد تا با بیان مشکلات و ارائه پیشنهادهای سازنده، شرکت گاز استان را در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر یاری کنند.

  • تاریخ درج خبر :
  • سه شنبه ٢٤ فروردين ١٤٠٠ - ١٤:٤١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 315
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب