صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اصلی 


نسخه چاپي

آغاز بهره برداری و عملیات اجرایی 12پروژه گازرسانی با هزینه ای بالغ بر 140 میلیارد ریال دراستان اصفهان

همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛

آغاز بهره برداری و عملیات اجرایی 12پروژه گازرسانی  با هزینه ای بالغ بر 140 میلیارد ریال دراستان اصفهان

در دهه فجرسال 98 با هزینه ای بالغ بر125میلیارد ریال 11 طرح گازرسانی افتتاح و با اعتباری بالغ بر 15میلیارد ریال عملیات اجرایی یک طرح نیز آغاز می گردد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، مدیرعامل این شرکت از افتتاح 11پروژه گازرسانی در سطح استان اصفهان با هزینه ای بالغ بر125 میلیارد ریال خبرداد وگفت: همچنین عملیات اجرایی یک پروژه گازرسانی نیز در این ایام مبارک با هزینه پیش بینی شده 15میلیارد ریال آغاز می شود.

سید مصطفی علوی، از بهره برداری 4 طرح بزرگ گازرسانی به صنایع استان اصفهان، خبرداد و افزود: این طرح ها شامل؛گازرسانی به فاز دو  شهرک صنعتی گلپایگان با اعتباری بالغ بر 23میلیارد ریال، راه اندازی ایستگاه TBSشهرک صنعتی نائین، ایستگاهTBS  شهرک کارگاهی امیرکبیر شهرضا و شهرک صنعتی نهضت آباد می باشد.

وی، تصریح کرد: در این طرح های صنعتی، واحدهای تولیدی زیادی از جمله؛ صنایع فلزی، مرغداری ها، گلخانه ها، دامداری هاو...در سطح استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.

وی، از بهره برداری ایستگاه CGS نصیرآباد شهرستان مبارکه که مربوط به طرح جامع اصفهان بزرگ می باشد خبر داد و گفت: در این پروژه یک ایستگاه CGS  با ظرفیت 200 هزار مکعب در ساعت به بهره برداری می رسد.

مهندس علوی، همچنین به بهره برداری از پروژه گازرسانی به فاز دو شهرک شهید کشوری، اشاره کرد و افزود: در این پروژه 4 ایستگاه اندازه گیری با ظرفیت 1000مترمکعب در ساعت، 2 ایستگاه اندازه گیری با ظرفیت 400 متر مکعب در ساعت و 4 ایستگاه صنعتی با ظرفیت 1000 متر مکعب در ساعت راه اندازی و 3هزار و 500 متر شبکه تغذیه و توزیع اجرایی شده است .

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، تصریح کرد: در دهه فجر امسال دو پروژه گازرسانی روستایی نیز به بهره برداری خواهد رسید، روستای یحیی آباد و قصر چم از توابع شهرستان شهرضا که درهریک از این دو روستا یک ایستگاه TBS با ظرفیت 5000 متر مکعب در ساعت راه اندازی و 9 هزار و 700 متر شبکه گذاری شده است.

مهندس علوی، با اعلام اینکه، ساختمان پست امداد و پشتیبانی منظریه شهرضا ، پروژه گازرسانی به ندامتگاه کاشان و بازسازی ایستگاه TBS ,CGS شباهنگ نایین از دیگر پروژه های آماده افتتاح در ایام دهه فجرسالجاری است، اظهار داشت: به لطف خداوند متعال وتلاش کارکنان این شرکت، بار دیگر شاهد دستاوردهای جدید و تحقق آرمان های انقلاب اسلامی ایران و تحول در شهرها و روستاهای محروم خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، همچنین به آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه کارگاهی پاتله شهرضا اشاره کرد و گفت: برای این پروژه اعتباری به مبلغ 15 میلیارد ریال پیش بینی گردیده که همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب کلنگ زنی خواهد شد.

مهندس علوی با اشاره به توزیع سالانه حدود 21میلیارد متر مکعب گاز طبیعی درسطح استان و بهره مندی 99.6 درصد جمعيت استان اصفهان از نعمت گاز طبيعي خاطر نشان ساخت: تمام رسالت و تلاش کارکنان این شرکت بهره مندی 100 درصدی جمعیت استان در هرسه بخش خانگی، صنعتی و عمومی است.

  • تاریخ درج خبر :
  • سه شنبه ١٥ بهمن ١٣٩٨ - ١٤:٣٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 435
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب