صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اصلی 


نسخه چاپي

برگزاري بيش از 100 نشست تعالی در شش ماهه نخست امسال

در راستاي ادامه مسیر تعالی و اجرای برنامه ها و اقدامات تعریف شده، در شش ماهه نخست سال جاری؛ بيش از 100 جلسه توسط کمیته‌های تعالی سازمانی برگزار شده است.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی مديرعامل این شركت  با بیان اینکه شرکت گاز استان اصفهان از سال 87 اقدام به پیاده سازی و استقرار مدلEFQM نمود و در ابتدا با تشکیل پنج کمیته تعالی به ازای هریک از معیارهای توانمند ساز و انتخاب اعضاء و کارشناسان آن با توجه به نیازمندی های هر معیار آموزش های عمومی و تخصصی مدل و منطق رادار ارائه شد و اعضای این کمیته ها نسبت به طراحی، تدوین و اجرای رویکردهای مورد نیاز اقدام و شاخص ها و نتایج مورد نیاز را تعیین کردند.

علوی، با اشاره به انجام برنامه خودارزيابي توسط كميته‌ها، تدوين گزارش خودارزيابي، استخراج پروژه ها و اقدامات بهبود ناشي از خودارزيابي، به‌روز رساني نقشه استراتژیک، تهيه پيش نويس اظهارنامه،  پيگيري اقدامات و پروژه هاي بهبود و تشويق اعضاي كميته ها، كارشناسان و ساير كاركنان خاطر نشان ساخت: با  این خود ارزیابی به تصویر روشن و واقعی تري از وضعیت موجود عملكرد شرکت گاز اصفهان دست یافته ایم.

مديرعامل شركت گاز استان اصفهان، تصريح داشت: با برگزاری فرآیندهاي ارزیابی و تلاش براي رصد سازمان با نگاه بيروني، تمام تلاش خود را در ایجاد چابکی و پاسخگویی به موقع و سریع در راستای افزایش رضایتمندی مشتركين محترم و ذینفعان، اجرای ماموریت و اهداف بلند مدت خود و همچنین تقویت جنبه های مختلف عملیاتی سازمان به كار مي بريم.

علوی، با بيان اينكه مسیر تعالی پایانی ندارد و حرکت در این مسیر نیازمند نقشه راه است؛ تصريح داشت: انتظار می‌رود که شركت گاز استان اصفهان در آینده نزديك به نتایج گسترده ای در ارتباط با ذی‌نفعان خود دست یافته و با پروژه‌ها و برنامه‌هايي كه براي افق 1404 تدوين شده؛ در سايه تلاش همكاران؛ گامي بلند در اين مسير بردارد.

مديرعامل شركت گاز استان اصفهان، يادآور شد: حركت در مسير تعالي سازماني نياز به مشاركت همه كاركنان دارد و با كار گروهي مي توان زمينه مناسبي براي تحولات وسيع در سازمان ها ايجاد کرد.

مديرعامل شركت گاز استان اصفهان، بيان داشت: ادامه حرکت شرکت در مسیر بی پایان تعالی، تغییرات ، ترکیب و تعداد کمیته های تعالی به موازات افزایش بلوغ تعالی شرکت می باشد که در حال حاضر به 11 کمیته  اعم از؛ خدمات و ارتباط.با مشتری، تامین کنندگان، مالی، دارائی ها و زیر ساخت ها، تکنولوژی، اطلاعات، منابع انسانی، مسئولیت های اجتماعی، ریسک، دانش، خلاقیت و نوآوری، افزایش یافته است.

مهندس علوی افزود: هم اکنون بیش از 100 نفر از همکاران در این کمیته ها عضویت دارند و با توجه به تقویم زمانی جایزه سرآمدی و لزوم ارسال اظهار نامه تا نیمه مهر ماه 98، هر کمیته به طور متوسط در هفته یکبار تشکیل جلسه می دهد و جمع بندی عملکرد  و نتایج آن به طور مستمر و در شنبه هر هفته  اعلام می گردد.

گفتنی است، ارزیابی تعالی سازمانی شرکت گاز استان اصفهان در بهمن ماه 98 برگزار خواهد شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • شنبه ٦ مهر ١٣٩٨ - ٠٨:١٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 940
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب