صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اصلی 


نسخه چاپي

در مراسم تودیع و معارفه سرپرست واحد فناوری اطلاعات شرکت گاز استان اصفهان مطرح شد؛

لزوم تقویت فناوری و اطلاعات در بخش بهره برداری

به گزارش روابط عمومی، در مراسم تودیع و معارفه سرپرست واحد فناوری اطلاعات که با حضوراعضاء هیات مدیره و سایر مدیران و روسای واحدها، در سالن جلسات این شرکت برگزار شد مهندس علوی بیان داشت: این شرکت از نظر فناوری و اطلاعات دربخش هایی رشد داشته ولی در بهره برداری، بویژه مشترکین به جایگاه مطلوبی نرسیده است.

مهندس علوی، در این مراسم با تقدیر از زحمات مجید لطفی رئیس سابق واحد فناوری، گفت: در زمان تصدی ایشان اقدامات خوبی در راستای ارتقا سیستم های شرکت و فرم های تقاضای خدمات الکترونیک با در نظر گرفتن ضریب ایمنی در سیستم ها انجام شد اما انتظارشرکت دستیابی به سیستم متعالی در حوزه فناوری و اطلاعات است.

وی، گفت: دنیا، دنیای تکنولوژی و عصر، عصر ارتباطات است، شرکت گاز استان اصفهان به عنوان نخستین شرکتی که صاحب جایزه و تندیس است و در مسیر تعالی قدم نهاده باید در همه زمینه ها پیشتاز باشد و اکثر خدماتش به صورت الکترونیکی و سیستماتیک ارائه گردد.

مهندس علوی، با تاکید برارتقاء خدمات الکترونیکی بویژه دربخش هایی که مستقیماً با مشترکین مرتبط است، افزود:‌ ما باید در این بخش با الکترونیکی کردن خدمات بویژه در دفاترپیشخوان، شاهد کمترین چالش ها باشیم و رضایتمندی مشترکین خود را روز به روز توسعه بدهیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، همچنین با تاکید بر ایجاد روحیه همکاری و هماهنگی در واحد فناوری اطلاعات با همه واحدها و بویژه واحد مخابرات به دلیل قرابت کاری که این دو واحد بایکدیگر دارند افزود: ضمن تاکید بر حفظ حرمت ها و ایجاد روحیه نشاط و همدلی باید روند همکاری با دقت نظر بهتر و بیشتر تداوم یابد.

مهندس علوی، با بیان اینکه مدیران باید برای لحظه لحظه خود ونیروهای زیرمجموعه خود برنامه داشته باشند، گفت: یک مدیر موفق و کارآمد ضمن برنامه ریزی ‌و اجرای مناسب با تاکید بر تعصب و تعهد سازمانی باید نظارت عالیه بر وظایف نیروهای خود داشته باشد و هدفمند عمل کند.

وی، از سرپرست جدید این واحدخواستارنظارت، کنترل و نگهداری تأسیسات فناوری اطلاعات و تجهیزاتIT ، اخذ گزارشات روزانه از مسئولین فناوری اطلاعات در ستاد و ادارات تابعه، نظارت عالیه برحفاظت و امنیت داده ها و اطلاعات شرکت گردید و بر بررسی مرتبط وضعیت سیستم های مربوط به فناوری اطلاعات ، پیگیری جهت رفع مشکلات مربوط به فناوری اطلاعات در سطح استان،  نیازسنجی، اولویت بندی و توسعه سیستم های مورد نیاز در بخش های سخت افزار، نرم افزار کاربردی و شبکه و … تاکید کرد.

لازم به ذکر است در حکم انتصاب آقای احمد توکلی محمدی آمده است:

بموجب این حکم بعنوان سرپرست واحد فناوری اطلاعات شرکت منصوب می گردید تا بر اساس وظایف سازمانی و با برنامه ریزی لازم و جامع بر مبنای برنامه پیشنهادی با نگاهی عمیق به آینده و تجربه شرکتهای موفق درهمه ابعاد و بویژه در توسعه الکترونیکی فعالیتهای شرکت با اهداف تعریف شده در دولت الکترونیک و با استفاده از تجربیات و دانش همکاران اقدام نموده و نتایج حاصله را بصورت مرتب گزارش نمائید .

فرصت را مغتنم شمرده از زحمات جناب آقای لطفی در مدت پذیرش این مسئولیت تشکر کرده، در مسئولیت های بعدی از خداوند متعال برای ایشان سلامت و موفقیت را مسئلت دارم .

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ٢ مرداد ١٣٩٨ - ١٣:٤٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 444
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب