صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اصلی 


نسخه چاپي

عملیات گازرسانی به شهرک صنعتی امیر کبیر شهرضا در سال رونق تولید آغاز شد

آغاز گازرسانی به شهرک امیر کبیر

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی امیر کبیر شهرضا با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان، فرماندار، نماینده مردم شریف شهرستان های شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی، شهردار شهرضا و برخی دیگر از مسئولان محلی شهرضا کلنگ زنی و آغاز گردید.

سید مصطفی علوی، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در آیین افتتاح طرح گازرسانی به شهرک صنعتی امیر کبیر گفت: تمامی زیرساخت ها ی لازم از جمله طراحی شبکه، ایستگاه و اعتبار مورد نیاز برای اجرای این پروژه فراهم شده است.

وی، گفت: در این پروژه بزرگ صنعتی، یک ایستگاه TBS  10هزار متر مکعبی، 29 هزار متر شبکه پلی اتیلن و 100متر شبکه فولادی با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال اجرایی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با اشاره به اینکه در حال حاضر 8 هزار و 600 واحد صنعتی از نعمت گاز بهره مند خواهند شد گفت: یکی از دغدغه های بزرگ این شرکت، توسعه گازسانی در بخش صنعت و کمک به چرخه تولید و اشتغال است.

همچنین، در این مراسم فرماندار شهرضا، بیان داشت: استفاده از فرصت ها در زمان خودش توسعه بخش است و نعمت گاز در این شهرک صنعتی جهت ارتقای سطح تولید و اشتغال شهرستان یک فرصت ذی قیمت و مغتنم است.

رفیعی نژاد افزود: با ورود گاز به این شهرک صنعتی زیرساخت بزرگی برای افزایش تعداد کارگاه ها و واحدهای تولیدی فراهم خواهد شد.

در ادامه قاسمی، شهردار شهرضا، نیز با بیان اینکه، اراضی مورد نیاز برای احداث ایستگاه TBS  مورد نظر در این پروژه ظرف مدت 45 روز آماده و در اختیار شرکت گاز قرار خواهد گرفت، گفت: مطابق با پیش بینی های انجام شده با آغاز عملیات اجرایی این طرح، ظرف مدت سه ماه نعمت گاز طبیعی در این شهرک جریان خواهد یافت.

گفتنی است، این پروژه که با مشارکت بخش خصوصی و شهرداری شهرضا اجرا خواهد شد شامل؛ چند فاز است که در فاز نخست عملیات اجرایی ایستگاه TBS  شروع شده و با نصب مکانیکال آن عملاً امکان تامین گاز با فشار 60psi  در شهرک فراهم خواهد شد و متعاقب آن با هماهنگی انجام شده و واریز هزینه ی سهم بخش خصوصی و شهرداری، عملیات اجرایی فازهای بعدی برنامه ریزی و اقدام خواهد شد.

وی، گفت: با اجرای این پروژه در مرحله نخست حدود 2000 واحد صنفی گازدار و با اجرای کامل طرح حدود 3000 واحد از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ٥ تير ١٣٩٨ - ٠٨:١٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 134
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب