صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اصلی 


نسخه چاپي

نشت يابي34هزار كيلومتر شبکه گاز در استان اصفهان

از ابتدای سال 96 تا مرداد ماه سال97 نشت یابی بیش از34هزار كيلومتر شبکه گاز و950 هزار انشعاب (علمک) بر اساس مدل ارزیابی ریسک در سطح استان اصفهان انجام شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی،مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با اعلام اين خبر افزود: سال گذشته نیز نشت یابی از دو هزار و434 ایستگاه صورت گرفت.

وی، با اشاره به اینکه سال گذشته بازرسی از حدود 500  ایستگاه تقلیل فشار گاز و 110 ایستگاه CPS  انجام گرفت گفت: كيفيت در اجراي پروژه ها بسيار مهم بوده و بر اين اساس، دقت و حساسيت زيادي در بازرسي كالاهاي خريداري شده و اجراي پروژه ها صورت می گیرد تا كيفيت همراه با كميت باشد لذا در سال گذشته حدود 260 هزار و 20 کنتور و 55هزار و 390 رگولاتور نیز مورد بازرسی قرار گرفت که از این تعداد بالغ بر 1000مورد آن در محدوده زمانی گارانتی به کارخانه سازنده برگشت داده شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، بازرسي از 40پروژه اجرایي، هر کدام دو بار در سال و اعلام گزارش كيفي آنها را نيز جزو كارهاي انجام شده در سال گذشته عنوان کرد و افزود: حدود 270 مورد تست های نیوماتیک و هیدرو استاتیک به همراه بررسی مدارک مربوطه در سال گذشته انجام شد .

مهندس علوی، در ادامه از بازرسی 10قلم کالای گازرسانی به تعداد 108 هزار و 965 کالا خبر داد وگفت: همچنین حدود 880 مورد تست پوشش خطوط تغذیه فلزی نیز در سال گذشته انجام شده است.

وی، با بیان اینکه تجهیزات جدیدی از جمله دستگاه R-scan خریداری شده، افزود: یک دوره آموزشی تخصصی  نیز جهت ارتقای سطح دانش فنی کارکنان واحد بازرسی فنی برگزار شده است.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٨ - ١٢:٣٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 379
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب