صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اصلی 


نسخه چاپي

هم اندیشی پژوهشی شهرداری، آموزش و پرورش، نیروی انتظامی و شرکت گاز استان اصفهان

نشست هم اندیشی پژوهش محور 4 جانبه شهرداری، آموزش و پرورش، نیروی انتظامی و شرکت گاز استان اصفهان به میزبانی شرکت گاز استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، این نشست هم اندیشی با هدف بررسی نحوه ی تبادل اطلاعات طرح های پژوهشی و استفاده از ظرفیت ها و دستاوردهای پژوهشی چهار سازمان؛ شهرداری، آموزش و پرورش، نیروی انتظامی و شرکت گاز استان اصفهان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، در این نشست گفت: امور پژوهش و فناوری شرکت گاز استان اصفهان در سال 1383 فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی خود را در زمینه پروژه های مرتبط با صنعت گاز آغاز کرده و با تاكيد بر توليد پژوهش هاي كاربردي تمامي تلاش خود را به برقراري ارتباط موثر و مستمر با دانشگاه ها و مراكز تحقيقاتي معطوف نموده است.

سید مصطفی علوی، با اشاره به برگزاري جلسات كارشناسي و تخصصي در داخل شركت و با حضور اساتيد مجرب دانشگاهي، افزود: طرح ها و پروژه هاي پژوهشی با هدف رفع تنگناها، ارتقاء تكنولوژي و افزايش كارايي و بهره وري فرآيندهاي شركت تعريف و در قالب فراخوان هاي عمومي اطلاع رساني مي شود.

وی، خاطر نشان ساخت: تلاش این شرکت انجام پژوهش در راستای استراتژی های شرکت بوده و سعی دارد با رفع مشکلات موجود صنعت، نیازهای آتی و بلند مدت را شناسایی و از طریق مراکز تحقیقاتی و صنعتی پویا و مدرن به سمت استقلال و خودکفایی و صنعتی گام بردارد.

مهندس علوی، گفت: تا کنون بیش از20پروژه بزرگ پژوهشی، 37طرح اینترنشیپ،100 پایان نامه تحصیلات تکمیلی و بیش از100 مقاله علمی پژوهشی در شرکت گاز استان اصفهان مورد حمایت قرار گرفته است.

لازم به ذکر است، در این نشست هر یک از سازمان ها نیاز ها، ظرفیت ها و دستاوردهای پژوهشی خود را ارائه و مقرر گردید، این نشست ها به صورت فصلی بین معاونت های پژوهشی و ماهیانه بین کارشناسان پژوهشی این چهار مجموعه برگزار گردد.

همچنین با تاکید ویژه بر موضوع " مدیریت دانش" مقرر شد؛ با توجه به تحت وب بودن سامانه مدیریت دانش شهرداری اصفهان، سطح دسترسی برای هریک از این چهار مجموعه به این سامانه فراهم گردد.

هم افزایی و توسعه مشترک در خصوص طرح های پژوهشی مشابه از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مورد تفاهم این چهار مجموعه قرار گرفت.

گفتنی است، در شرکت گاز استان اصفهان، به منظور برنامه ریزی جامع و هدفمند فعالیت های پژوهشی، شورای پژوهشی بعنوان مرجع تدوین سیاست ها و برنامه ریزی های پژوهشی تحقیقاتی وجود دارد که ترکیب اعضای آن سالیانه مورد بازنگری مجدد قرار می گیرد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • يکشنبه ١٥ ارديبهشت ١٣٩٨ - ١٢:٢٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 541
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب