صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اصلی 


نسخه چاپي

بهره برداری از ساختمان اداره گاز و پست امداد نصرآباد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، ساختمان اداره گاز و پست امداد نصر آباد از توابع جرقویه سفلی با حضور مدیرعامل این شرکت، معاون شهری و شوراهای استانداری اصفهان، معاون عمرانی فرمانداری اصفهان، بخشدار جرقویه سفلی و سایر مسئولان این منطقه به بهره‌برداری رسید.

سید مصطفی علوی، با اشاره به وجود یک هزار و 600 مشترک در شهر نصر آباد، گفت: این ساختمان شامل دو بخش اداری و پشتیبانی بوده و در ۱3۰مترمربع زیربنا و یک هزار 280متر مساحت با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

وی، با اشاره به اینکه به لطف خدا و همت تلاشگران شرکت گاز استان اصفهان ، این استان از نظر میزان شبکه گذاری و توسعه گاز در رتبه بالایی در کشور قرار دارد، گفت: سالانه حدود 21 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در سطح این استان توزیع می شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، بیان داشت: در حال حاضر حدود ۲۶هزار کیلومتر شبکه گاز در سطح استان وجود دارد که برای نگهداری این میزان شبکه سالانه میلیون ها تومان هزینه می شود.

وی، با اشاره به بهره مندی بیش از یک میلیون و 800 هزار مشترک در سطح استان از نعمت گاز طبیعی، افزود: خوشبختانه سال گذشته حتی یک قطعی گاز ناشی از افت فشار، ضعف یا سهل انگاری کارکنان شرکت گاز ،در سطح استان مشاهده نشد.

مهندس علوی، با بیان اینکه یکی از نعمات الهی بهره‌بردن از گاز طبیعی است، اظهار داشت: مطمئنا مردم از خدمات دولت پشتیبانی کرده و دولت نیز بر اساس کار کارشناسی و بر اساس منطق، خدمت‌رسانی به مردم را با قوت و قدرت ادامه می‌دهد.

وی، تصریح کرد: به برکت انقلاب، دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی بسیار چشمگیر بوده و البته فراموش نکنیم که این دستاوردها تنها با حمایت و پشتیبانی مردم محقق شده است.

علوی گفت: گازرسانی به ۱۰4 شهر از ۱۰۷ شهر موجود در سطح استان و همچنین ۱400 روستا بیانگر حجم وسیعی از فعالیت و خدمت است که افزایش رفاه عمومی، تقویت چرخه تولید و اشتغال، کاهش آلودگی و افزایش سلامت محیط زیست از نتایج ارزنده آن می باشد.

لازم به ذکر است، شهر نصرآباد یکی از سه شهر بخش جرقویه سفلی می باشد که زیر نظر اداره گاز منطقه شش اصفهان اداره می شود، بهره برداری گاز در این شهر از سال ۱۳۸۹ آغاز گردیده. اداره گاز شهر نصرآباد تا قبل از این در محل استیجاری استقرار داشت.

  • تاریخ درج خبر :
  • سه شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٧ - ١١:٤٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 607
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب