صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اصلی 


نسخه چاپي

۴۵۰ کیلومترشبکه‌گذاری گاز در استان اصفهان انجام شده است

از ابتدای سالجاری تا کنون؛

۴۵۰ کیلومترشبکه‌گذاری گاز در استان اصفهان انجام شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: توسعه شبکه گاز رسانی در تمام شهرهای استان ادامه دارد و از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۴۵۰ کیلومترشبکه‌گذاری در نقاط مختلف انجام شده است.

سید مصطفی علوی، در آیین افتتاح ساختمان جدید اداره گاز چادگان، اظهار داشت: توسعه گاز رسانی در تمام شهرهای استان ادامه دارد و از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۴۵۰ کیلومتر لوله‌گذاری در نقاط مختلف داشته‌ایم که از این مقدار نزدیک به ۲۲ کیلومتر آن در شهرستان چادگان اجرایی شده است.

وی، بیان داشت: ساختمان اداری و پست امداد اداره گاز چادگان در زمینی با یک هزار مترمربع زیربنا و ۷۰۰ متر ساختمان در سایت اداری آماده بهره‌برداری شده است.

مهندس علوی، افزود: طرح توسعه در حوزه گاز با اولویت بخش خانگی در استان ادامه دارد و شهرستان چادگان با داشتن بیش از ۱۴هزار مشترک تمامی بخش های خانگی را شامل می شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: امسال در زمستان با توجه به افت فشار و افزایش مصرف گاز در بخش خانگی مجبور به محدودیت تامین در حوزه صنایع شدیم که امیدواریم با اجرای استانداردهای مهندسی، مصرف بخش خانگی متعادل گردد.
در ادامه فرماندار چادگان، با تأکید بر رعایت مصرف بهینه و منطقی گاز در بخش خانگی و اداری گفت: مصرف سالانه گاز در این شهرستان ، نزدیک به ۵۰ میلیون مترمکعب است که با توجه به وجود ۱4هزار مشترک، به طور متوسط هر خانواده چادگانی ،بیش از 3هزار مترمکعب گاز در سال مصرف می‌کند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • دوشنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٩ - ١٤:٣٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 185
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب