صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

بررسی طرح پياده سازي مديريت يكپارچه خوردگي در شرکت گاز استان اصفهان

 

در راستای تداوم انتقال ايمن، پايدار و بهره وری گاز؛

بررسی طرح پياده سازي مديريت يكپارچه خوردگي در شرکت گاز استان اصفهان

زیرساخت های پیاده سازی طرح مدیریت خوردگی به صورت یکپارچه، با حضور تیم ارزیاب از پژوهشگاه صنعت نفت، مدیریت گازرسانی، بازرسی فنی شرکت ملی گاز ایران، در شرکت گاز استان اصفهان مورد ارزیابی، مطالعه و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سخنگوی این شرکت صيانت از سرمايه هاي ملي و دارايي هاي فيزيكي را امري مهم و حياتي عنوان کرد و گفت: بر اساس طرح تدوین نظام بومی مدیریت خوردگی و استقرار آن در شرکت ملی گاز ایران، و تعمیم آن در شرکت های گاز استانی، شرکت گاز استان اصفهان در 22 سمت سازمانی بر اساس پرسشنامه طراحی شده، ارزیابی شدند.

سید حسن موسوی، افزود: با پياده سازي سيستم مديريت يكپارچه خوردگي در خطوط لوله و تاسيسات مي توان زمينه را براي تداوم انتقال پاك، ايمن، پايدار و بهره ور گاز هموار کرد و در جهت تحقق اهداف عاليه سازمان به نحو مطلوب گام برداشت تا شاهد كاهش آسيب ها، خسارات غير قابل جبران، تخريب هاي پيش بيني نشده و كاهش هزينه ها باشيم.

وی، گفت: شركت گاز استان اصفهان، از پتانسيل بسيار خوبي برخورداربوده و بايد با برنامه ريزي كلان و استراتژيك، آگاهانه براي پيشرفت اهداف و توسعه اين صنعت عظيم تلاش كنيم.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان بیان داشت: پديده خوردگي يكي از عوامل مخرب در صنعت است كه هر ساله هزينه هاي هنگفتي به واحدهاي عملياتي تحميل می کند و بر همين اساس با مديريت بهتر خوردگي، مي توان تا حدودي خسارات ناشي از خوردگي را كاهش داد.

موسوی، تدوين شاخص هاي كليدي عملكرد براي ارتقاي سطح كيفي حفاظت از تاسيسات، بهينه كردن فعاليت هاي مربوط به كنترل خوردگي و رسيدن به اهداف ايمني و زيست محيطي را از مهم ترين اهداف اين طرح برشمرد.

وی، افزود: تدوين نظام بومي مديريت خوردگي، پياده سازي آن، و پايش و مميزي نظام مديريت خوردگي و آموزش به ترتيب فازهاي اين طرح است.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٨ - ٠٩:٤١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 834
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب