صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

افتتاح پروژه های گازرسانی روستاهای نایین

با حضور مسئولان استانی و شهرستانی پروژه های گازرسانی به روستاهای حسن آباد توکلی و معین آباد از توابع شهرستان نایین افتتاح و به بهره برداری رسید

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، در این خصوص گفت: این پروژه ها در مجموع با 30 کیلومتر شبکه گذاری و اعتباری بالغ بر 32 میلیارد ریال اجرا ومورد بهره برداری قرار گرفته است.

سید مصطفی علوی، بیان داشت: پروژه گازرسانی به روستای معین آباد با 18 کیلومتر شبکه گذاری روستایی با 13 انشعاب صنعتی و هشت انشعاب خانگی اجرایی شده و روستای حسن آباد با هفت انشعاب صنعتی و 10 انشعاب خانگی روستایی انجام و به بهره برداری رسیده است.

مهندس علوی، افزود: همچنین عملیات اجرایی گازرسانی به روستای خان سنجد و عملیات گازرسانی روستای ابی آباد و روستاهای در مسیر این روستا نیز آغاز گردید.

در ادامه مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، بیان داشت: در حال حاضر 2شهر و 151 روستای شهرستان  نایین و در مجموع حدود 16 هزار و 400مشترک از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

وی، ضمن ابراز خرسندی از گاز رسانی به روستا ها بیان داشت: وقتی گاز طبیعی به عنوان یک زیر ساخت و امکان  مهم  در روستاها فراهم می شود تاثیر زیادی در اشتغال و چرخه اقتصادی روستاها خواهد داشت که این مهم خود از مهاجرت و پدیده حاشیه نشینی در شهرها به نحو مطلوبی جلوگیری می کند.

مهندس علوی گفت: از مشترکین عزیز روستایی درخواست می شود که از این نعمت بزرگ، ارزان و پاک به صورت ایمن و بهینه استفاده نمایند و جهت استمرار و توسعه جریان گاز در بخش صنعت، در پرداخت به موقع گاز بهای مصرفی دقت و حساسیت بالایی داشته باشند.

لازم به ذکر است، آیین بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی پروژه های فوق با حضور امام جمعه نایین، نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان نایین و مدیرعامل شرکت گاز و هیأت همراه وی انجام گرفت.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • يکشنبه ١٠ شهريور ١٣٩٨ - ١٢:٥٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 263
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب