صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

رونق تولید و اشتغال در بخش صنعت شهرضا

مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی شیخ بهایی منظریه با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان، نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و شهردار شهرضا و برخی از مسئولین شهر منظریه در محل این پروژه برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی در این مراسم، مهندس علوی مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در مراسم افتتاحیه عملیات اجرایی این پروژه، در خصوص چگونگی گازرسانی، احداث ایستگاه TBS و شبکه گازرسانی به شهرک شیخ بهایی توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: گازرسانی به این شهرک باعث رونق تولید و اشتغال در بخش صنعت شهرستان خواهد شد.

وی، افزود: در این طرح یک ایستگاه تقلیل فشار(TBS) با ظرفیت 10 هزار متر مکعب بر ساعت، 6 هزار و 240 متر شبکه پلی اتیلن و 470 متر شبکه فولادی با هزینه ای بالغ بر 25 میلیارد ریال اجرایی می گردد،که این اقدام علاوه بر رونق تولید و اشتغال در جهت کاهش آلودگی محیط زیست شهرستان نیز بسیار موثر است.

در ادامه، مرتضوی شهردار منظریه نیز با توجه به مشخصات شهرک، نعمت گاز طبیعی را جزء نیازهای ضروری شهر منظریه عنوان کرد و ضمن تشکر از مدیر عامل و کارکنان شرکت گاز استان اصفهان اعلام داشت: وجود ترافیک شهری و آلودگی هوا و فراهم نمودن شرایط برای انتقال کارگاه های صنعتی از داخل شهر به منطقه کارگاهی مذکور از دلایل ضروری جهت گازرسانی به این شهرک می باشد.

گفتنی است، این پروژه که با مشارکت بخش خصوصی و شهرداری شهرضا اجرا خواهد شد شامل؛ چند فاز است که در فاز نخست عملیات اجرایی ایستگاه TBS شروع شده و با نصب مکانیکال آن عملاً امکان تامین گاز با فشار 60psi در شهرک فراهم خواهد شد و متعاقب آن با هماهنگی انجام شده و واریز هزینه ی سهم بخش خصوصی و شهرداری، عملیات اجرایی فازهای بعدی برنامه ریزی و اقدام خواهد شد.

وی، گفت: با اجرای این پروژه در مرحله نخست حدود 200 واحد صنفی گازدار و با اجرای کامل طرح حدود 600واحد از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ٥ تير ١٣٩٨ - ٠٨:٠٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 105
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب