صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

پرداخت غیر حضوری 92 درصد قبوض گاز استان اصفهان در سال 97

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، از پرداخت 92 درصدی قبوض گاز استان اصفهان بصورت غیر حضوری و الکترونیکی در سال 1397 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، با بیان اینکه در سال 97 بالغ بر هشت میلیون و 16هزار قبض گاز پرداخت شده است، گفت: از این میزان 91.75 درصد قبوض معادل هفت میلیون و 355هزار قبض گاز توسط مشترکین به صورت غیر حضوری پرداخت شده است.

مهندس علوی، افزود: سال گذشته 28 .25 درصد قبوض گاز از طریق کارتخوان، 21.25 درصد قبوض از طریق خود پرداز، 18.5 درصد از طریق موبایل بانک، 12.5 درصد از طریق اینترنت بانک، 6.5 درصد از طریق تلفن بانک، 4.75 درصد از طریق پیامک، به صورت غیر حضوری پرداخت شده و تنها 8.25 درصد قبوض به صورت حضوری و در شعب بانکی پرداخت شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان،افزود: بهره گیری از دستگاه‌های خودپرداز (ATM) ، دستگاه های کارت خوان (POS تلفن بانک، اینترنت بانک، موبایل بانک و اس ام اس بانک از  جمله روش هایی است که با هماهنگی بانک های مختلف در نظر گرفته شده و مشترکین می توانند برای پرداخت قبض گاز از آنها استفاده کنند.

مهندس علوی، تصریح کرد: علاوه بر روش های پرداختی مذکور، پرداخت از طریق مراجعه به وبسایت شرکت گاز استان اصفهان به آدرس(www.nigc-isfahan.ir) و همچنین سامانه تلفنی 38194 نیز میسر می باشد تا مشترکین  بتوانند به راحتی و با ضریب اطمینان بالا نسبت به پرداخت قبوض خود اقدام کنند.

  • تاریخ درج خبر :
  • دوشنبه ١٣ خرداد ١٣٩٨ - ١٦:٢٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 323
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب