صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

10 درصد از فروش گاز کشور مربوط به استان اصفهان است

به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با اشاره به سهم 10 درصدی استان اصفهان از فروش گاز کشور گفت: سالیانه 21 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در سطح استان اصفهان توزیع و به مصرف می رسد.

سید مصطفی علوی، بیان داشت: در حال حاضر8.3 درصد انشعابات گاز کشور معادل یک میلیون 100 هزار انشعاب در استان اصفهان اجرایی شده است و همچنین 8.8 درصد تعداد مشترکین کشور بالغ بر یک میلیون 800هزار مشترک در سطح این استان از گاز طبیعی بهره مند هستند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، همچنین با اشاره به اینکه 8.1 درصد اجرای شبکه گاز کشور معادل 26هزار کیلومتر مربوط به استان اصفهان است،افزود:در حال حاضر از 1445 روستای مشمل گازرسانی 1339 روستا واز 107 شهر موجود در  104 شهر این استان گازرسانی انجام شده است .

مهندس علوی، با بیان اینکه به طور متوسط روزانه 57.5 میلیون مترمکعب گاز در استان اصفهان مصرف می‌شود، خاطرنشان کرد: سال گذشته حدوداً ۲1 میلیارد مترمکعب گاز در استان اصفهان به بخش‌های مختلف تحویل داده شد.

وی، با اشاره به اینکه، 99.6 درصد از  خانوارهاي شهري و 95 درصد خانوارهاي روستايي استان بهرمند از گاز هستند، اضافه کرد: 35 درصد گاز استان در بخش صنعت، 3۵ درصد نیروگاه ها، ۲0 درصد در خانگی درصد، 6درصد پالایشگاه، 2 درصد بخش تجاری و2 درصد حمل و نقل مصرف می شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان همچنین، متوسط مصرف خانوارهای شهري را 4.6 متر مکعب در روز و متوسط مصرف خانوارهای روستايي را 8.6 متر مکعب در روز عنوان کرد و گفت: وظیفه ی این شرکت ارایه خدمات مستمر و ایمن گاز طبيعي از طريق برنامه ریزی، طراحي، اجرا، بهره برداري و نگهداري شبكه ها و تأسيسات گازرساني، جهت رفع نياز و رفاه مشتركين خانگی، صنعتی و عمومی در سطح استان، با رعایت استانداردها و ضوابط فني است.

  • تاریخ درج خبر :
  • يکشنبه ٥ خرداد ١٣٩٨ - ١١:٠٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 191
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب