صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

جشن نیمه شعبان ویژه ادارات گاز گلپایگان و خوانسار

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان به مناسبت میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) مراسم جشنی با حضور کارکنان و خانواده های کارکنان ادارات گاز گلپایگان و خوانسار درشهرستان گلپایگان برگزار گردید.

این مراسم، بر اساس مصوبه شورای فرهنگی و به همت کارکنان واحد روابط عمومی و خدمات اجتماعی رفاهی برگزار شد که هدف آن علاوه بر بزرگداشت میلاد با سعادت امام زمان (عج)، ارتقای روحیه نشاط و شادابی در بین کارکنان و خانواده آنان در سایر ادارات گاز استان بود.

معاون بهره برداری شرکت گاز استان اصفهان که در این جشن حضور داشت، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به ویژه میلاد امام زمان(عج) و خیر مقدم به مدعوین ، با اشاره به بیش از 42 هزار مشترک گازطبیعی در شهرستان گلپایگان گفت: در حال حاضر در این شهرستان یک هزارکیلومتر شبکه گاز و 24 هزار انشعاب نصب و اجرایی شده و اداره در گازرسانی به صنایع نیز عملکرد بالایی داشته است.

مهندس بندگانی همچنین، بیان داشت: دراداره گاز خوانسار نیز با اجرای حدود 426 کیلومتر شبکه گاز و 10هزار انشعاب، گازرسانی به 16 هزار مشترک انجام گرفته است.

وی افزود: در حال حاضر از ۱۰۷ شهراستان ۱۰4 شهر معادل ۹۹٫5 درصد جمعیت شهری استان و از ۱۴۵۱ روستا نیز 1339 مورد معادل ۹5 درصد جمعیت  روستایی  استان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند.

معاون بهره برداری شرکت گاز استان اصفهان تصریح کرد: این حجم گازرسانی و خدمات رسانی نتیجه تلاش بی شائبه همه کارکنان خدوم شرکت گاز در سطح استان و همچنین حمایت و همدلی خانواده های آنها است که این پشتیبانی و همکاری بزرگ شایسته تقدیر و تشکر می باشد.

وی، از ابتکار واحد روابط عمومی در جهت برگزاری جشن ها و مراسم های ملی و مذهبی در نواحی گازرسانی استان تشکر کرد و گفت: این اقدام در شادابی و رضایت کارکنانی که در ادارات گاز سطح استان مشغول به خدمت و فعالیت هستند بسیار موثر است.

گفتنی است اجرای گروه های موسیقی، برنامه آکروبات و شعر خوانی در مدح و منقبت امام عصر(عج)، ویژه  برنامه هایی بود که در این جشن معنوی انجام شد همچنین برای نخستین بار با استفاده از نرم افزار جدید نظر سنجی، نظرات شرکت کنندگان در این مراسم اخذ و مورد ارزیابی قرار گرفت، که حاصل آن رضایتمندی 95.4 درصدی آنان  را در پی داشت.

 

آلبوم تصاویر

 

.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨ - ١٦:٢٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 665
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب