صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

بازدید میدانی مدیرعامل و هیئت همراه از شبکه توزیع گاز شهرستان سمیرم

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با حضور هیئت همراه خود از مناطق مختلف شهرستان سمیرم بازدید کرده و وضعیت گازرسانی به این شهرستان و سلامت شبکه های گازرسانی را مورد بررسی قرار دادند.

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، با بیان اینکه شهرستان سمیرم با وسعتی برابر با 5 هزار و 300کیلومترمربع از نظر وسعت یکی از شهرهای بزرگ استان می باشد، گفت: در حال حاضر این شهرستان 6 شهر و حدود 110 روستای بهره مند از گاز طبیعی دارد و با گاز رسانی به چهار روستای خفر، خینه، دیلی و دشتبال که در دست اقدام است جزء شهرهای سبز گاز استان می شود .

مدیرعامل و هیئت همراه با بازدید از منطقه وردشت در 30 کیلومتری غرب شهرستان سمیرم از جاده ی ملاقلی منتهی به ایستگاهCGS  وردشت که زیر سازی آن در اثر سیلاب های اخیر آسیب شده بود نیز بازدید کردند و توصیه های امنیتی و کاربردی را در خصوص حفاظت از ایستگاهCGS  ارائه نمودند.

مهندس علوی، همچنین طی دیدار با نیروهای امداد اداره گاز سمیرم و تقدیر از زحمات شبانه روزی این نیروها افزود: موفقیت این شرکت به مدد پشتکار و فعالیت های شبانه روزی نیروهای دلسوز و متعهد آن حاصل می گردد.

وی، در ادامه به همراه تیم کارشناسی خود، مسیر 120 کیلومتری سمیرم به سمت منطقه پادنا را طی کردند و وضعیت پایداری گاز در این منطقه را که در سیلاب اخیر دچار حادثه شده بود مورد ارزیابی و بازدید میدانی قرار دادند ضمن اینکه در طی بررسی منطقه مقرر شد در اسرع وقت ایمن سازی و بازسازی شبکه توزیع منطقه سیل زده انجام گیرد.

لازم به ذکر است، تکمیل ساختمان اداری اداره گاز شهرستان سمیرم، نصب دوربین مدار بسته و راه اندازی مرکز پیام، تخصیص اتاق بحران با تجهیزات کامل در اداره گاز حنا، تحصیل یک قطعه زمین از بخشداری وردشت و احداث پست امداد گاز دراین منطقه و همچنین زیر سازی وآسفالت جادهCGS شهر وردشت که از روستای ملاقلی می گذرد از مهمترین مصوباتی بود که در سفر مدیر عامل به شهرستان سمیرم تصویب گردید.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨ - ١٥:٥٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 624
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب