صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

الزامی شدن ثبت کد پستی مشترکین گاز طبیعی

سخنگوی شرکت گاز استان اصفهان، با اعلام این مطلب که در راستای اجرای دولت الکترونیک ارائه کدملی و کدپستی از ملزومات یک شهروند ایرانی است، گفت: ارائه خدمات گازرسانی منوط به ارائه کدپستی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید حسن موسوی بیان داشت: باتوجه به اینکه تمامی قبوض خدمات زیربنایی یک شهر اعم از آب، برق، گاز، تلفن و... باتوجه به کد پستی اماکن یک شهر به مردم ابلاغ می‌گردند لذا باتوجه به بهنگام سازی کد پستی اماکن موجود در شهرها برای هریک از واحدهای مسکونی ،تجاری و... یک کدپستی از طرف اداره پست استان تعریف گردیده است.

وی، افزود: شرکت گاز استان اصفهان برای ارائه خدمات گازرسانی اقدام به اخذ و ثبت کدپستی مشترکین خود نموده و عدم همکاری در ارائه این کد، موجب اختلال در ارائه خدمات شده و عواقب ناشی از آن بر عهده مشترک خواهد بود.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، گفت: پیدا کردن نشانی و آدرس مشترکین با داشتن نام و نام خانوادگی و کد پستی انجام خواهد گرفت و این مهم، ارائه خدمات را کیفی تر و آسانتر خواهد نمود.

وی، خاطر نشان ساخت: مشترکین گاز طبیعی در سراسر استان می توانند از طریق ارسال پیامی با فرمت

کد پستی *شماره اشتراک P

به سامانه پیامکی 30003194 نسبت به ثبت کد پستی اشتراک گاز طبیعی خود اقدام نمایند .

موسوی، تصریح کرد: در حال حاضر بیش از یک میلیون و 800 هزار مشترک گاز طبیعی در سطح استان وجود دارد و می بایست کد پستی همه مشترکین اخذ و ثبت گردد.

  • تاریخ درج خبر :
  • دوشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٧ - ١٣:٣٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1177
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب