صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

به مناسبت روز درختکاری؛

کاشت 14 اصله درخت در اداره گاز نصرآباد

به مناسبت روز درختکاری و منابع طبیعی، مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان همزمان با افتتاح اداره گاز و پست امداد شهر نصر آباد جرقویه سفلی 14 اصله نهال را در فضای سبز این اداره غرس کردند.

به گزارش روابط عمومی، در آستانه فرارسیدن بهار طبیعت و به مناسبت ۱۵ اسفندماه، روز درختکاری مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در راستای مسئولیتهای اجتماعی شرکت، توسعه فضای سبز و فرهنگ درختکاری در کنار مدیرکل امورشهری و شوراهای استانداری اصفهان، معاون عمرانی فرمانداری اصفهان، بخشدار جرقویه سفلی و دیگر مسئولان 14 اصله درخت را در فضای سبز اداره گاز شهر نصر آباد غرس کردند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با تاکید بر اینکه، کاشت درخت در روز درختکاری اقدامی فرهنگ ساز توسط مسؤولان است گفت: این شرکت در راستای حراست و حفاظت از محیط زیست و رعایت شاخص نسبت سطح فضای سبز به فضای صنعتی تحت پوشش، طرح مدیریت فضای سبز را مستقر نموده و در حال حاضر بیش از 13 هکتار فضای سبز در سطح استان دارد.

مهندس علوی بیان داشت: درختان ریه‌های زمین‌اند علاوه بر سبزینگی و طراوتی که به محیط پیرامون می‌دهند باعث کاهش آلودگی‌های زیست محیطی و صنعتی و حفظ سلامت مردم می‌شوند .

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با اشاره به اینکه امروزه آلودگی محیط زیست و تغییرات آب و هوایی نتیجه دخالت و فعالیت های بشر در گستره کره خاکی می باشد و یکی از مهمترین عوامل در کاهش خسارات انسان به محیط زیست؛ فضای سبز، جنگلها و درختان است خاطر نشان ساخت: کاشت درخت ،ضمن جلوگیری از فرسایش خاک باعث تلطیف هوا نیز می شود.

مهندس علوی تصریح کرد: روز ۱۵ اسفند ماه برای یادآوری انسان در کاشت درخت، روز درختکاری نامگذاری شده بدیهی است شرکت گاز بعنوان یکی از اصلی ترین نهادهای موثر کاهش آ‌لودگی محیط زیست، این روز را گرامی داشته و به مقوله کاشت درخت توجه می نماید.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ١٥ اسفند ١٣٩٧ - ١٤:٥٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 588
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب