صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

از ابتدای سال تا کنون در شرکت گاز استان اصفهان؛

آموزش 11هزار و 232 نفر ساعت ویژه مامورین قرائت کنتور گاز

در پی تفاهم نامه شرکت ملی گاز ایران با سازمان فنی و حرفه ای کشور در جهت آموزش شاغلین پیمانکار با توجه به اهمیت نقش آنها در پیشبرد اهداف و چشم انداز شرکت، از ابتدای سال تا کنون 11 هزار و 232 نفر ساعت آموزش ویژه مامورین قرائت کنتور گاز در شرکت گاز استان اصفهان اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، مدیرعامل این شرکت با بیان این مطلب، گفت: در این طرح آموزشی که تمامی شاغلین پیمانکار اعم از کنتور خوانان، امداد گران، نیروهای خدماتی، نیروهای دفتری و... موظف به شرکت در دوره های آموزشی مرتبط با سمت خود و کسب گواهینامه تخصصی فنی و حرفه ای می باشند.

مهندس علوی، افزود: در مرحله نخست این طرح آموزشی، با توجه به تعداد قابل توجه مأمورین قرائت کنتور و گستردگی جغرافیایی استان اصفهان، دوره های آموزشی ویژه مامورین قرائت کنتور در 6 فاز برنامه ریزی شد که در فاز اول آن، 82 نفر از آنها از شش منطقه و چهار ناحیه مجاور شهر اصفهان شامل شهرهای (خمینی­ شهر- شاهین شهر- دولت­ آباد- فلاورجان) انتخاب و تحت نظر اساتید شرکتی در محل سازمان فنی و حرفه­ ای شهر اصفهان، در قالب 4 گروه، آموزش های لازم را فرا گرفتند.

وی،خاطر نشان ساخت: این دوره های آموزشی تا پایان دی ماه سالجاری برای تمامی مامورین قرائت کنتور شاغل در سایر شهرستان ها نیز با موفقیت اجرایی شد.

علوی، با اشاره به اهمیت کار کنتورخوانی، و نقش آنها در رضایتمندی مردم ، کاهش شکایات و کیفیت خدمات شرکت گاز، وظیفه ماموران قرائت را بسیار حساس و مهم دانست و تاکید کرد: خوش خلقی، تکریم مردم و احساس مسئولیت در برابر آنها حائز اهمیت است و برای وصول مطالبات، توجه به آداب برخورد مناسب با مردم باید سرلوحه کارها قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در ادامه بیان داشت: همچنین در راستای برگزاری دوره های آموزشی امدادگران گاز شهری و روستایی (گازبانان) در دو مرحله آزمون تعیین سطح در مراکز فنی و حرفه ای استان به صورت کشوری، برگزار گردید و در مجموع این دو دوره 673 نفر از امدادگران شهری و روستایی در آزمون تعیین سطح ثبت نام شدند.

مهندس علوی، گفت: برنامه ریزی آموزشی امدادگران و سایر شاغلین پیمانکاری در سال آینده اجرایی خواهد شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • دوشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٧ - ١٠:٥٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 594
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب