صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

بررسی گازرسانی به چهار روستای شهرستان سمیرم

چهار روستای صعب العبور خفر، دیلی، خینه و دشت بال از توابع شهرستان سمیرم فاقد گاز طبیعی هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، مدیر عامل این شرکت در نشستی که با فرماندار شهرستان سمیرم در شرکت گاز استان اصفهان داشت، در خصوص گازرسانی به چهار روستای خفر، دیلی، خینه و دشت بال از توابع شهرستان سمیرم، گفت: این روستا ها به دلیل صعب العبور بودن و نداشتن مسیر دسترسی، فاقد گاز طبیعی هستند.

سید مصطفی علوی، بیان داشت: مطالعات اولیه جهت احداث جاده دسترسی به این روستاها در حال انجام است و به محض مشخص شدن مسیر مواصلاتی به این روستاها، شرکت گاز برای طراحی شبکه گازرسانی آنها اقدام خواهد کرد.

وی، در خصوص گازرسانی به واحدهای مسکن مهر شهرستان سمیرم، افزود: در فاز نخست پروژه 222 واحدی مسکن مهر این شهرستان، 80 واحد متقاضی گاز طبیعی هستند که اعلام هزینه آنها انجام شده و شرکت گاز جهت مساعدت با متقاضیان به صورت اقساطی هزینه گازرسانی را دریافت و عملیات اجرایی این پروژه را آغاز خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان،همچنین با تاکید برحمایت از گلخانه داران شهرستان سمیرم که متقاضی اشتراک گاز طبیعی هستند گفت: با اعزام تیم کارشناسی در محل، گازرسانی به گلخانه ها بررسی و به صورت کلی و یکجا برای تامین گاز آنها برنامه ریزی و اقدام خواهد شد.

مهندس علوی، در ادامه در خصوص آسفالت جاده ملاقلی که به ایستگاه CGS روستای ملاقلی منتهی می شود گفت: زیرسازی و آسفالت این جاده که تاکنون به علت شرایط نامناسب جوی به تعویق افتاده در ابتدای سال آینده اجرایی خواهد شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • يکشنبه ١٢ اسفند ١٣٩٧ - ١٥:٤٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 423
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب