صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

چهار گواهینامه مدیریتی (ISO) در شرکت گاز استان اصفهان تمدید و تجدید صدور شد

در اختتامیه ممیزی سیستم های مدیریتی شرکت گاز استان اصفهان که به مدت سه روز از 25  تا 28بهمن ماه برگزار شد، سه گواهینامه مدیریتی (ISO) تمدید و یک گواهینامه نیز تجدید صدور شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، مدیرعامل این شرکت گفت: این شرکت در راستای بهینه سازی اقدامات و وظایف خود و نیز اجرای فرآیند بهبود مستمر در تمامی امور، در حال پیاده سازی استاندارد و سیستم های مدیریتی نوین جهانی (ISO) است.

سید مصطفی علوی، تجدید صدورگواهینامه مدیریت ۵۰۰۰۱ ISO (مدیریت انرژی) را به عنوان جدیدترین استاندارد مدیریتی جاری سازی شده در این شرکت عنوان کرد و گفت: در این ممیزی گواهینامه های مدیریتی ISO 9001:2015(مدیریت کیفیت)،ISO10002:2018(مدیریت رسیدگی به شکایات ذینفعان)، ISO10004:2018(مدیریت سنجش رضایت ذینفعان ) تمدید و ISO50001:2018 (مدیریت انررژی) تجدید صدور شد.

علوی، تصریح کرد: همکاران ما در شرکت گاز استان استان اصفهان، به صورت مستمر در حال اجرا و جاری سازی استانداردهای مدیریتی استقرار یافته هستند و با بروزرسانی و بازنگری دستورالعمل‌ها و روش‌های اجرایی، خط مشی سازمان، رفع عدم انطباق‌های سنوات قبلی، برگزاری جلسات بازنگری مدیریت و فرهنگ سازی رعایت این استانداردها در بطن شرکت درجهت کسب رضایتمندی حداکثری ذینفعان و پیشبرد اهداف متعالی شرکت بر اساس اهداف و خط مشی شرکت ملّی گاز تلاش می‌کند.

مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان، افزود: هدف این شرکت برای دریافت گواهینامه های ایزو، شناخت نقاط قوت و قابل بهبود در راستای ارائه خدمات با کیفیت و بهینه به مشترکین است.

مهندس علوی، اظهار داشت: شرکت گاز استان اصفهان یک شرکت رو به رشد، توسعه یافته و باثبات است و با استقرار سیستم مدیریت یکپارچه می تواند در جهت رشد و شکوفایی سازمانی حرکت کرده و راه را برای بهره وری و اثربخشی هموار می سازد.

وی، افزود: استقرار سیستم های مدیریت یکپارچه به مستندسازی فرآیندها در سازمان کمک شایانی نموده و باعث می گردد مدیریت دانش نیز جاری سازی گردد.

این مقام مسئول بر استقرار مدل فرآیند ایزو در فرآیندهای جاری شرکت و دستیابی موثرتر در نتایج تاکید کرد و افزود: امیدواریم بتوانیم از تجربیات و راهنمایی های گروه ممیزین در راستای بهبود عملکردها و فرآیندها استفاده کرده، نقاط ضعف را اصلاح و با ذخیره سازی این دانش در جهت تحقق اهداف استراتژیک حرکت نمائیم.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٩ - ٠٩:٢٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 189
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب