صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

افتتاح پروژه گازرسانی به شهرک گلخانه ای و 9 واحد مرغداری در فریدن

پروژه گازرسانی به شهرک گلخانه ای و واحد های مرغداری با حضور، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، نماینده مردم شریف شهرستان های فریدن و چادگان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه شهر داران، فرماندار، مسئولان شرکت گاز استان اصفهان و جمعی دیگر از مسئولین محلی این شهرستان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، مدیرعامل این شرکت در خصوص پروژه های گازرسانی شهرستان داران، افزود: امسال 6 طرح بزرگ گاز رسانی در هفته دولت با هزینه ای بیش از 435 میلیارد و 900 میلیون ریال در استان به بهره برداری رسید و در پروژه گازرسانی به شهرک گلخانه ای و مرغداری فریدن، 24 کیلومتر شبکه گذاری با هزینه ای بالغ بر 6 میلیارد اجرایی و به بهره برداری رسیده است .

سید مصطفی علوی، با اشاره به توزیع سالیانه حدود 21 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی درسطح استان و بهره مندی 99.5 درصد جمعیت استان از گاز طبیعی، افزود: تمام رسالت و تلاش کارکنان این شرکت بهره مندی 100 درصدی جمعیت استان در هر سه بخش خانگی، تجاری و صنعتی می باشد.

وی، ضمن اشاره به بهره مندی 100 درصدی خانواده های شهری و 99.08 درصدی خانوارهای روستایی از نعمت گاز طبیعی افزود: برای تامین گاز این میزان جمعیت بیش از 26 هزار کیلومتر شبکه گذاری و یک میلیون 100هزار عدد انشعاب در استان نصب و اجرا شده است و با توزیع سالانه 21 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی، در واقع از مصرف همین میزان لیتر سوخت مایع جلوگیری می شود .

مهندس علوی، با بیان اینکه روزانه 700 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در فصل زمستان در سطح کشورمصرف می شود، بیان داشت: با مصرف بهینه گاز در بخش های مختلف به ویژه بخش خانگی، می توان بخش های صنعت، صادرات و توسه اشتغال در کشور را رونق بیشتری داد که این مهم نیازمند فرهنگ سازی و تلاش بیشتری است.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • يکشنبه ١٦ شهريور ١٣٩٩ - ١٣:٤٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 157
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب