صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

ارائه تجمعی قبوض گاز

در راستای دولت الکترونیک انجام شد؛

ارائه تجمعی قبوض گاز

با ارائه تجمعی قبوض گاز، وصول مطالبات از سازمان ها با توجه به سهولت دریافت قبوض افزایش می یابد.

به گزارش روابط عمومی، در پی امکان سنجی اولیه و کارشناسی لازم سامانه قبوض تجمعی در شرکت گاز استان اصفهان طراحی شده و برای استفاده سازمان ها بر بستر اینترنت قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: به منظور استفاده بهینه از این سامانه لازم است تا ابتدا اطلاعات تمامی مشترکین ارگانها، سازمان ها و ادارات متقاضی نظیر؛ نیروهای انتظامی، آموزش و پرورش، آب، برق و... در گروه ویژه مرتبط تعریف و ویرایش شود.

سید مصطفی علوی، افزود: با استفاده از این سامانه این امکان وجود دارد که کارشناسان سازمان های مختلف با نام کاربری اختصاصی که در اختیار دارند، وارد این سامانه شده و با توجه به نوع مشترکین خود اطلاعات آنها اعم از؛ سابقه قبوض و جزییات آن را مشاهده نمایند.

وی، گفت: مشاهده اطلاعات مشترکین و آخرین قبوض آنها، امکان نمایش نمودار مصرف گاز به صورت سالیانه برای گروه مشترکین و یا برای هر مشترک به صورت یکجا، امکان بارگذاری فایل اطلاعات قبوض در سامانه های بانکی جهت پرداخت آن بدون نیاز به مراجعه حضوری به اداره گاز و دریافت این فایل و همچنین امکان جمع آوری و تجمیع قبوض برای شرکت گاز استان اصفهان از مهمترین مزیت های این سامانه می باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان،با اشاره به ضرورت طراحی و استفاده از سامانه ای جهت دسترسی و دریافت قبوض با توجه به بحث مدیریت انرژی در سازمان ها وهمچنین افزایش وصول مطالبات، بیان داشت: قبوض تجمعی ارائه شده توسط شرکت گاز استان اصفهان شامل اطلاعات تمام قبوض صادر شده برای ارگان های مختلف به تفکیک گروه مشترکین می باشد.

علوی، با اشاره به مشکلاتی که در روش قبلی دریافت قبوض وجود داشت تصریح کرد: در روش قبلی هر سازمانی که تقاضای دریافت قبوض خود را داشت می بایست با مراجعه حضوری به امور مشترکین، واحد هماهنگی فروش و خدمات مشترکین یا واحد فناوری اطلاعات، در خواست خود را ارائه می نمود تا بتواند فایل اطلاعات قبوض گاز مصرفی خود را دریافت نماید.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ٦ آذر ١٣٩٨ - ١٢:٥٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1466
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب