صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

تقدیر از تامین کنندگان برتر شرکت گاز استان اصفهان

با هدف بهبود عملکرد تامین کنندگان و پیمانکاران در بخش اجرا، تعمیرات، نگهداری و تامین کالا از تامین کنندگان و پیمانکاران برتر شرکت گاز استان اصفهان تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، در ششمین نشست تخصصی تامین کنندگان شرکت گاز استان اصفهان که با حضور150 شرکت تامین کننده کالا و خدمات در سالن اجتماعات این شرکت و به عنوان تقدیر از تامین کنندگان برتر برگزار شد، گفت: سازمانی موفق است تمامی ذینفعان متناسب با مسئولیت خود  هماهنگی و همکاری لازم را با سازمان داشته باشند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با اشاره به اینکه از طریق پیشتیبانی تامین کنندگان، در سه بخش کالا، اجرای پروژه ها و خدمات می توانیم مسیر تعالی سازمانی را بهبود ببخشیم تصریح کرد: درحال حاضر ۹۹ درصد از جمعیت استان معادل ۱۰7 شهر و ۱060روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

وی، تامین کنندگان وپیمانکاران را یکی از بخش های کلیدی و موثر در فرآیند گازرسانی برشمرد و گفت: با توجه به اصل 44 قانون اساسی تقریباً تمامی پروژه های این شرکت برون سپاری شده و توسط بخش خصوصی و پیمانکاران انجام می شود.

مدیرعامل شرکت گازاستان اصفهان، با اشاره به اینکه خوشبختانه از ابتدای سال تاکنون شاهد هیچ گونه حادثه در بخش اجرای پروژه ها نبوده ایم افزود: حادثه براحتی و با کمترین بی دقتی در کمین ماست.

وی، با تاکید بر وجدان کاری، رعایت اصول اخلاقی، خدا محوری، ولایت مداری و مسئولیت پذیری در امور محوله، بیان داشت: غرورکاذب یکی از علل شایع در بروز حادثه های بزرگ است که برخی از عوامل اجرایی ، پیمانکاران، تامین کنندگان و ناظرین در عدم رعایت نکات ایمنی و استانداردها به آن دچار می شوند.

مهندس علوی، با تاکید بر اینکه تمامی برنامه ها باید زمانبندی مناسبی داشته باشد خاطر نشان ساخت: دستیابی به  طراحی، اجرا و نظارت موفق در گرو رعایت استانداردها است.

وی، هدف از این نشست تخصصی سالانه را، تقویت تعامل دوجانبه با تامین کنندگان، گسترش فرهنگ ایمنی، ارزیابی نظام مند دوره ای در جهت شناسایی نقاط قوت و ضعف و همچنین تقدیر از تامین کنندگان برتر عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت گازاستان اصفهان، با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از ۱میلیون و 870هزار مشترک در سطح استان از خدمات شرکت گاز استان اصفهان بهره مند هستند گفت:  این میزان اشتراک پذیری در گستره ۱۰7 شهر و ۱060 روستا  انجام گرفته است.

وی، از اجرای ۱۱11کیلومتر خط انتقال گاز،۲6هزار کیلومتر شبکه گازرسانی، نصب یک میلیون و 100هزار انشعاب،933 ایستگاه تقلیل فشار و حفاظت از زنگ در سطح استان خبر داد و افزود: بهره مند سازی 8هزار و600 واحد صنعتی از گاز طبیعی و گازرسانی به ۱۵۶ جایگاه CNG  و 5 نیروگاه بزرگ مولد برق از دیگر اقدامات شرکت گاز استان اصفهان می باشد.

مهندس علوی، با تاکید بر دو استراتژی شرکت، سرآمدی در عملیات و ارتقاء بهره وری، تصریح کرد: سرآمدی در عملیات یعنی؛ داشتن سرعت عمل، ارتقای کیفیت کار و سرویس دهی به موقع ، این بخش باید توسط پیمانکاران و تامین کنندگان تقویت شود.

وی، افزود: شرکت گاز استان اصفهان به عنوان شرکت پیشتاز از سال ۸۳ استقرارسیستم های مدیریت کیفیت را در دستور کارخود قرار داد و توانسته است در این خصوص گواهی نامه های متعددی را کسب کند و تا به امروز همراستا با مدل های استاندارد مدیریتی حرکت و به جوایز مختلفی در حوزه تعالی سازمانی دست یابد.

لازم به ذکر است در این نشست تخصصی، یک پنل تخصصی با حضور روسای امور قراردادها، بازرسی و فنی و HSE ، سه حوزه ای که ارتباط تنگاتنگی با تامین کنندگان کالا و خدمات شرکت گاز استان اصفهان دارند و هچنین دو بخش طرح مسئله و پرسش و پاسخ در حوزه  پیمانکاران اجرایی، خدمات ونت و تامین کنندگان کالا برگزار شد و در پایان از 8 تامین کننده و پیمانکار برتر شرکت گاز استان اصفهان در سال های 96 و 97، تقدیر به عمل آمد.

-

-

  • تاریخ درج خبر :
  • سه شنبه ٥ آذر ١٣٩٨ - ١٤:٢٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1443
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب