صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

آغاز طرح حذف قبوض گاز مشتركين در استان اصفهان

مديرعامل شركت گاز استان اصفهان، با بيان اينكه طرح حذف قبوض کاغذی گاز بهاء در این استان آغاز شده است؛ گفت: صورتحساب مشتركين گاز دراصفهان همگام با اجراي اين طرح ملي در كشور به روش پیامکی ارسال مي شود.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، افزود: مرحله نخست این طرح، با دریافت شماره تلفن همراه مشترکين شروع شده است و مشترکين می‌توانند شماره اشتراک خود را به سامانه پیام کوتاه 1000194 با الگوی (شماره اشتراک*1)ارسال کنند.

وي، تصریح کرد: با استفاده از سرویس‌های پیامکی، وب سايت و مراجعه کنتورخوان، جمع‌آوری شماره تلفن همراه انجام خواهد شد.

مديرعامل شركت گاز استان اصفهان، گفت: طرح حذف قبوض کاغذی، اقدامی در جهت صرفه جویی مصرف کاغذ و صیانت از جنگل ها و منابع طبیعی و حفظ محیط زیست می باشد.

علوی، افزود: در صورت فراهم شدن همه شرايط تدریجاً تا پایان سال جاری؛ قبوض کاغذی برای مشترکين گاز صادر نخواهد شد.

وي، با اعلام اينكه برای ثبت شماره تلفن همراه می‌توان به ۳ روش شامل؛ مراجعه به وب‌سایت شرکت ملی گاز به آدرس   http://ghabz.nigc.ir ، تکمیل فرم ضمیمه شده به قبوض گاز و تحویل آن به مامور قرائت کنتور و نهایتاً ارسال شماره اشتراک ده رقمی درج شده در بالای قبض به سامانه پیامکی1000194 با الگوی (شماره اشتراک*1) اقدام کرد گفت: از مشتركين محترم تقاضا می شود به منظور دريافت اطلاعات صورت حساب گاز مصرفی خود در اسرع وقت نسبت به ثبت شماره تلفن همراه خود به یکی از سه روش فوق اقدام كنند.


 

  • تاریخ درج خبر :
  • يکشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٨ - ١٤:٤٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 12530
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب