صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

توزیع بیش از 4 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی دراستان اصفهان

درسه ماهه نخست سال جهش تولید؛

توزیع بیش از 4 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی دراستان اصفهان

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از مصرف بالغ بر 4 میلیارد و 755میلیون متر مکعب گازطبیعی در سطح استان اصفهان طی سه ماهه نخست سالجاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، بیان داشت: میزان مصرف گاز در سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل که برابر با 5میلیارد و 165میلیون متر مکعب بود، 8 درصد کاهش داشته است.

وی، افزود: در صنایع استان، در سه ماهه نخست سالجاری معادل 4میلیارد و 40 میلیون مترمکعب گاز طبیعی مصرف شده است که این میزان در مدت مشابه سال قبل 4 میلیارد و 256میلیون متر  مکعب بوده است.

مهندس علوی، با اشاره به میزان مصرف گاز خانگی و عمومی درسطح استان افزود: حجم گازمصرفی طی سه ماه نخست امسال در این بخش بیش از 715میلیون متر مکعب بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 23 درصد کاهش داشته ایم.

 مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، همچنین با اشاره به میزان مصرف گاز در بخش خانگی و عمومی،گفت: امیدواریم با مصرف بهینه گاز طبیعی و رعایت این رویه در طی سال بخصوص در فصل سرما با مشکل تامین گاز مواجهه نشویم.

مهندس علوی، استفاده از گاز در صنعت بویژه صنایع عمده را در پیشگیری از آلودگی محیط زیست بسیارموثر دانست و افزود: در صورتیکه تمامی مصارف گاز طبیعی توسط مشترکین گرامی در چارچوبهای الگوی مصرف و به صورت بهینه صورت پذیرد علاوه بر بهبود کیفیت هوا و محیط زیست، می تواند در کاهش هزینه گازبهای مشترکین نیز موثر باشد.

  • تاریخ درج خبر :
  • شنبه ٧ تير ١٣٩٩ - ٠٩:٤٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 809
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب