صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اصلی 


نسخه چاپي

بهره برداری از پروژه گازرسانی صنعتی در گلپایگان

همزمان با چهل و یکمین سالروز فجر پیروزی انقلاب پروژه گازرسانی به فاز دوم شهرک صنعتی گلپایگان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی، پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی گلپایگان با اجرای دو ایستگاه تقلیل فشاربا ظرفیت20 هزار متر مکعب در ساعت و 2 هزار و 400 متر شبکه تغذیه با حضور معاون امور اقتصادی استاندار اصفهان،فرماندار شهرستان گلپایگان، مسئولان محلی این شهرستان و مدیرعامل شرکت گاز استان به بهره برداری رسید.

سید مصطفی علوی، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با اعلام این مطلب گفت: در فاز نخست گازرسانی به شهرک صنعتی گلپایگان حدود 100 واحد تولیدی گاز دار شدند و در حال حاضر سالانه بیش از 11 میلیون متر مکعب گاز مصرف می کنند.

وی، با بیان اینکه در فاز دوم این پروژه 50 واحد تولیدی متقاضی استفاده از گاز طبیعی هستند، افزود: هم اکنون 20 هزار متر مکعب در ساعت ظرفیت تامین گاز در این شهرک فراهم شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با اشاره به اینکه برای عملیات اجرایی و بهره برداری از این پروژه 4.3 میلیارد تومان از محل اعتبارات گازرسانی به واحدهای صنعتی هزینه شده که تماماً دولتی است گفت: شبکه داخلی این پروژه را شرکت شهرک های صنعتی و خط تغذیه و ایستگاه های CGSوTBS  آن را شرکت گاز استان اجرایی کرده است.

علوی،گفت: گلپایگان شهری کاملاً سبز است و تمام واحدهای مسکونی، صنعتی و تجاری از نعمت گاز بهره مند هستند و هم اکنون بیش از 200 صنعت در سطح این شهرستان از گاز استفاده می کنند.

وی، اظهار داشت: در استان اصفهان به مناسبت دهه فجر، بالغ بر 14 میلیارد تومان پروژه گازرسانی به بهره برداری رسید و تعداد ی نیز پس از دهه ی مبارک فجر افتتاح می شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، اضافه کرد: مشترکین عزیز گاز طبیعی در بخش خانگی، صنعت و بخش های عمومی بویژه در ادارات می بایست در صرفه جویی این سرمایه عظیم ملی دقت داشته باشند، برای استخراج، پالایش، انتقال و توزیع گاز هزینه و تلاش زیادی می شود و همچنین سالانه هزینه ی قابل توجهی نیز برای نگهداری و تعمیرات، تاسیسات و تجهیزات گازرسانی صرف می گردد.

مهندس علوی، افزود: امسال نسبت به سال گذشته در مصرف گاز در روزهای سرد سال شاهد افزایش 10 تا 15 درصدی هستیم؛ لذا از مصرف کنندگان در همه بخشها انتظار داریم مصرف درست و بهینه همراه با رعایت اصول ایمنی داشته باشند. همچنین مردم در پرداخت به موقع گازبهای مصرفی احساس مسئولیت و تعهد بیشتری نمایند تا دولت در پرداخت به موقع یارانه ها با مشکل مواجه نشود.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٨ - ١٦:٠٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 465
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب