صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

رئیس جدید اداره گاز خمینی شهر معرفی شد؛

مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره گاز شهرستان خمینی شهر، گفت: امیدواریم مطالبات گازبهای خانگی در شهرستان خمینی شهر با تعامل بیشتر با مردم شریف این منطقه کاهش یابد.

به گزارش روابط عمومی سید مصطفی علوی،افزود: وصول به موقع گاز بهاء برای تامین نقدینگی شرکت و تامین یارانه مردم بسیار مهم است.

وی، با اشاره به اینکه درحال حاضر، یک میلیون و ۷80 هزار مشترک در بخش های خانگی، صنعتی و عمومی استان و در مجموع ۱۰9 شهر و ۱۳۳۷ روستای استان از نعمت گاز بهره مند هستند، اظهار داشت: وصول مطالبات و پرداخت به موقع گاز بهاء توسط مشترکین به عنوان مهمترین منابع مالی پروژه های اجرایی مصوب شده و لازمه توسعه گازرسانی در استان است.

وی،گفت: در حال حاضر بیش از 117 هزار مشترک در سطح منطقه خمینی شهر با مصرف گاز، حدود 350 میلیون متر مکعب در سال وجود دارند که مشترکین عزیز برای پرداخت قبوض می توانند علاوه بر روش هایی همچون پرداخت از طریق تلفن گویای 38194 و وب سایت شرکت از طریق تلفن بانک، دستگاه های خودپرداز،pos ، همراه بانک و.... نیز اقدام نمایند.

وی، اظهار داشت: چناچه مشترکی گازبهای مصرفی خود را دیرتر از مهلت مقرر پرداخت کند، مبلغ پرداختی مجدداً در صورت حساب دوره بعدی وی تکرار خواهد شد و مشترک برای رفع آن و به روز رسانی قبض گاز خود می توانند به اداره گاز منطقه خود مراجعه کند.

در ادامه مسلم زاده فرماندار شهرستان خمینی شهر با اشاره به ساختار محله ای و تراکم جمعیتی این شهرستان گفت: خمینی شهر از نظر تراکم جمعیتی در کشور رتبه دوم دارد بطوری که در هر یک کیلومتر آن بالغ بر یک هزار و 817 نفر زندگی می کنند و این ساختار جمعیت نیازمند تدابیر مدیریتی ویژه ای است.

وی، بیان داشت: این شهرستان در حال حاضر بیش از 22 هزار واحد صنفی فعال دارد و از منظر تولید ناخالص ملی در استان رتبه ششم دارد و از نظر تولید ارزش افزوده بعد از شهرستان اصفهان قرار دارد اماشرایط اقتصادی موجود منجر به افزایش بدهی گاز بهای مشترکین بویژه در بخش خانگی شده است.

فرماندار خمینی شهر از خدمات گازرسانی ارائه شده در سطح این شهرستان تقدیر کرد و گفت: رئیس سابق این اداره تعامل و سازگاری خوبی با مردم داشتند و همین رویه از رئیس جدید نیز مورد انتظار است.

گفتنی است در پایان این مراسم، مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان از خدمات 37 ساله محمد شیرازی رئیس سابق اداره گاز خمینی شهر که به درجه بازنشستگی نائل شدند تقدیر کرد و با اعطای حکم؛ محمد تقی تسلیمی را به عنوان سرپرست جدید این اداره منصوب نمود.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٩ - ١٤:١٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1324
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب