صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

تصویب و اجرای 21 پروژه بهبود در حوزه مسئولیت‎های اجتماعی

در شرکت گاز استان اصفهان انجام شد؛

تصویب و اجرای 21 پروژه بهبود در حوزه مسئولیت‎های اجتماعی

21 پروژه فرهنگی، اجتماعی، HSE و ورزشی با همفکری و همکاری اعضای کمیته مسئولیت‎های اجتماعی شرکت گاز استان اصفهان تعریف و طی سال جاری اجرایی شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان دستاوردهایی همچون؛کسب تندیس زرین از وزارت نفت، تندیس زرین برند برتر، لوح صنعت سبز، سلامت اداری و ... در 3 سال اخیر وکسب عنوان روابط عمومی سرآمد در چهاردهمین جشنواره فرهنگی روابط عمومی های استان اصفهان در محور مسئولیت های اجتماعی حاصل پروژه های بهبود تعریف شده طی سال جاری عنوان کرد.

مهندس علوی، به اجرای حدود 15 هزار نفر ساعت آموزش مصرف ایمن و بهینه در سطح استان در سال های 96 و 97 اشاره کرد و گفت: این آموزش های مردمی منجر به کاهش 45 درصدی فوت مصرف کنندگان گاز طبیعی طی این دو سال شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: برگزاری نشست هم اندیشی مسئولیت های اجتماعی در سطح استان و اخذ نیازها و انتظارات جامعه به منظور تدوین برنامه های بهبود و ایجاد اثربخشی بیشتر در برنامه های شرکت، انعقاد تفاهم نامه به منظور استفاده از ظرفیت مشترک سازمان ها، ارگان ها و نهادها نظیر؛ آموزش و پرورش استان، مرکز بهداشت استان، سازمان نظام مهندسی و...، برگزاری سمینار صیانت از شریان‎های حیاتی، اجرای فرآیند نظر سنجی از 80 سازمان دولتی و خصوصی و همچنین آحاد مردم به منظور تدوین نیازها و انتظارات واقعی آنها، از مهمترین پروژه های بهبود تعریف شده در این راستا بود.

مهندس علوی، همچنین اجرای برنامه‎های فرهنگی- ورزشی به منظور افزایش سطح رضایت‎مندی خانواده‎های کارکنان، همکاری با سازمان رفاهی- تفریحی شهرداری اصفهان برای نصب بنرها و بیلبوردهای های فرهنگ سازی مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی در سطح شهرهای اصفهان، نجف‎آباد، نایین، شاهین‎شهر و ... ، عقد تفاهم نامه با سازمان صداو سیمای مرکز اصفهان برای اجرای 435 دقیقه برنامه‎های فرهنگسازی رادیویی و تلویزیونی و 48 مصاحبه با اصحاب رسانه، مشارکت در برنامه های ملی، مذهبی و خیرخواهانه نظیر راهپیمایی ها، اهدای خود، بازدید از خانواده های معزز شهدا و ...، توسعه برنامه های ورزش همگانی نظیر کوهگشت، پیاده روی و ...، حمایت از طرح ملی نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، برپایی نمایشگاه سلامت و آموزش تغذیه سالم ویژه کارکنان در راستای فرهنگ سازی سلامت و تغذیه سالم در خانواده ها، حمایت از انجمن اوتیسم استان اصفهان از طریق برگزاری نمایشگاه دستاوردها و توانمندی ها و حمایت مالی از افراد تحت پوشش نیز از برنامه مهم فرهنگی در حوزه مسئولیت های اجتماعی در این شرکت بوده است.

وی، گفت: این شرکت علاوه بر فرهنگ سازی مصرف گاز طبیعی در خصوص مصرف بهینه برق در زمان اوج مصرف از طریق درگاه های اطلاع رسانی شرکت نیز اقدام کرده است، همچنین اجرای برنامه‎های مانور مشترک بین اداره گاز و سایر ادارات، توسعه فضای سبز با همکاری مراکز دولتی و همکاری با NGO  های زیست محیطی، ایجاد زیرساخت های جایگزینی سوخت پاک گاز با فراورده های میان تقطیر را نیز در راستای مسئولیت های اجتماعی خود در کارنامه خود دارد.

مهندس علوی، با اشاره به انجام تفاهم نامه با اداره کل زندان های استان به منظور تامین البسه کارکنان نیروهای این شرکت توسط زندانیان افزود: تدوین برنامه‎های خرید مسئولانه که برای برخی از کالاهای فاقد مشخصات ویژه نظیر لباس کار از تعاونی‎های زنان سرپرست خانوار، در دستور کار قرار دارد.

  • تاریخ درج خبر :
  • دوشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٨ - ١٥:٢٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 3084
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب