صفحه اصلی > خبرها > نمایش اخبار پر بازدیدترین اخبار 


نسخه چاپي

پخش 435 دقیقه برنامه رادیو – تلویزیونی مصرف ایمن و بهینه گاز از صدا و سیمای اصفهان

رییس روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان خبر داد: در پی انعقاد تفاهم نامه همکاری با صدا و سیمای مرکزاستان از آذر ماه سالجاری تا کنون 435 دقیقه برنامه رادیو – تلویزیونی با مشارکت شرکت گاز و صدا و سیمای مرکز اصفهان

رییس روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان خبر داد: در پی انعقاد تفاهم نامه همکاری با صدا و سیمای مرکزاستان از آذر ماه سالجاری تا کنون 435 دقیقه برنامه رادیو – تلویزیونی با مشارکت شرکت گاز و صدا و سیمای مرکز اصفهان به منظور ترویج فرهنگ استفاده ایمن و بهینه گاز طبیعی تولید و پخش گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید حسن موسوی سخنگوی این شرکت، در این خصوص گفت: با توجه به شروع فصل سرد سال و ضرورت اطلاع رسانی نکات ایمنی، هشدار مخاطرات نشت گاز، حوادث آتش سوزی، انفجار، شناسایی قاتل خاموش(گاز منواکسید کربن) و راهکارهای جلوگیری و کنترل نشت گاز و همچنین صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی، شرکت گاز استان اصفهان اقدام به انعقاد تفاهم نامه همکاری با صدا و سیمای مرکز استان در جهت تولید و پخش برنامه های رادیویی و تلویزیونی نمود.

وی ، هدف از تولید و پخش این برنامه ها را با توجه به جایگاه و اثر گذاری رسانه ملی به عنوان یکی از پر مخاطب ترین رسانه های عمومی، ترویج فرهنگ استفاده بهینه و ایمن در زمینه مصرف گاز طبیعی بر شمرد و افزود: در سالجاری دو برنامه 45 دقیقه ای با عنوان "گفتگوی هفته"، 10 برنامه 5 دقیقه ای در برنامه اجتماعی " اصفهان امروز" 20 انیمیشن و اینفو گرافی 5 دقیقه ای و 50 نکته ایمنی و مصرف بهینه گاز به عنوان "زیر نویس" در برنامه های پر مخاطب صدا و سیمای مرکز اصفهان تولید و پخش گردید.

موسوی ادامه داد: دربخش رادیو نیز، 50 پیام صوتی یک دقیقه ای، 20 برنامه رادیویی در برنامه " سلام اصفهان" 10 نمایش کوتاه رادیویی5 دقیقه ای و 10 برنامه 10 دقیقه ای ترکیبی با موضوع مصرف بهینه و ایمن گازطبیعی تولید و پخش شد.

رییس روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، از تهیه و توزیع 50 هزار نسخه بروشور، سی دی آموزشی نکات ایمنی و مصرف بهینه گاز در سطح استان خبر داد و گفت: انعقاد تفاهم نامه همکاری با آموزش و پرورش، معاونت بهداشت و درمان استان و استفاده از ظرفیت های کمیته فرهنگ شهروندی شهرداری، تریبون های نماز جمعه، شورای اداری استان و شهرستان ها و مطبوعات استان و... برای ترویج فرهنگ مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی از دیگر اقداماتی بوده که این شرکت اجرایی کرده است.

سید حسن موسوی، اظهار داشت: سال گذشته با اجرای برنامه های اطلاع رسانی مذکور و ترویج فرهنگ مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی، بیش از 30 درصد آمار فوت شدگان ناشی از گاز گرفتگی در سطح استان کاهش یافت و امیدواریم با رعایت این نکات توسط مشترکین گرامی گاز طبیعی شاهد اتفاقات ناگوار در این زمینه نباشیم.

  • تاریخ درج خبر :
  • سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧ - ١١:٠٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 560
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب