صفحه اصلی > خبرها > نمایش اخبار پر بازدیدترین اخبار 


نسخه چاپي

گازرسانی به واحدهای صنعتی فاقد گاز تا پایان سال 98

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با اشاره به اینکه دو هزار و 400 واحد صنعتی پراکنده فاقد گاز طبیعی در سطح استان شناسایی شده گفت: عملیات اجرایی بخشی از این صنایع در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با اشاره به اینکه دو هزار و 400 واحد صنعتی پراکنده فاقد گاز طبیعی در سطح استان شناسایی شده گفت: عملیات اجرایی بخشی از این صنایع در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، مدیرعامل این شرکت در آیین افتتاح پروژه گازرسانی به فاز 2 شهرک صنعتی بزرگ اصفهان همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، بر ضرورت شتاب در گازرسانی به صنایع، در جهت کاهش مصرف سوخت های فسیلی تاکید کرد و اظهار داشت: در صورت تامین منابع و مجوزات لازم از سوی شهرداری و اداره کل راه و شهر سازی استان، عملیات گازرسانی به واحدهای صنعتی فاقد گاز تا پایان سال 98 اجرایی خواهد شد.

وی، ایجاد صرفه اقتصادی، رفاه اجتماعی و عمومی و همچنین حفظ محیط زیست را از مزایای جایگزینی گازطبیعی به جای سوخت های مایع عنوان و تصریح کرد: پراکندگی صنایع، دلیل اصلی تعویق در گازرسانی به این صنایع شده است.

مهندس علوی، با تاکید بر اجتناب از احداث واحدهای تولیدی و صنعتی به صورت پراکنده، افزود: هزینه انتقال گاز، نگهداری از تاسیسات، تحصیل اراضی و آسیبی که در اثر حفاری ها به زمین وارد می شود و دیگر مسائل موجود، ارائه خدمات بویژه گازرسانی به صورت پراکنده را با مشکلات جدی مواجه می سازد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، در خصوص گازرسانی به فاز 2 شهرک صنعتی بزرگ اصفهان گفت: در این پروژه بیش از 30هزار و 340 مترشبکه پلی اتیلن و فلزی اجرایی شده است.

مهندس علوی، بیان داشت: عملیات اجرایی این پروژه با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد ریال از تیرماه سال گذشته آغاز شد.

وی، با اشاره به گازرسانی به 8هزار و600واحد صنعتی استان، گفت: در حال حاضر در این استان یک میلیون و 800 هزار مشترک در 104 شهر و یک هزار و 400روستا از خدمات گازرسانی استفاده می کنند.

  • تاریخ درج خبر :
  • يکشنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٧ - ١١:٤٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 800
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب