صفحه اصلی > خبرها > نمایش اخبار پر بازدیدترین اخبار 


نسخه چاپي

همزمان با برگزاری جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب

تجلیل از بازنشستگان شرکت گاز استان اصفهان

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران جشن با شکوهی در شرکت گاز استان اصفهان برگزار شد که طی آن از پیشکسوتان این شرکت که در سال 97 به افتخار بازنشستگی نائل شده بودند تجلیل به عمل آمد.

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران جشن با شکوهی در شرکت گاز استان اصفهان برگزار شد که طی آن از پیشکسوتان این شرکت که در سال 97 به افتخار بازنشستگی نائل شده بودند تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی ، ایام الله دهه مبارک فجر را به تمامی کارکنان گاز استان اصفهان تبریک گفت و افزود: بیست و دوم بهمن هر سال یادآور ایثار و فداکاری و پایمردی مردمی صبور، فداکار، رزمنده و جهادگری است که با اراده‌ای مصمم و با رهبری هوشمندانه، سرنگونی رژیم ستمشاهی و وابسته به بیگانه و استقرار نظام مردمی جمهوری اسلامی را رقم زدند.

وی، با اشاره به حضور آگاهانه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ گفت: این حماسه آفرینی پیام‌های متفاوتی دارد؛ از سویی اعلام جهانی پایبندی به نظام اسلامی و حمایت همه جانبه از آن در شرایط دشوار و تحمل و قبول همه سختی‌ها و از سوی دیگر اراده مصمم برای سازندگی کشور و خدمت به مردم است.

مهندس علوی، با اشاره به سخنی از شهید مطهری که می فرمود:" قوی ترین حربه دفاعی انقلاب و موثرترین اسلحه پیشرفت تاکید بر نیروی خویش و بازگشت به ارزش های اسلامی است" افزود: 23 هزار شهید استان اصفهان با اعتقاد به ارزش های دینی و اسلامی قدم در میدان مبارزه و جهاد گذاشتند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، همچنین با تاکید بر حضور بازنشستگان، اظهار داشت: بازنشستگان گنجینه ای عظیم از تجربه هستند و نباید این ذخایر که در اثر سالها تلاش و خدمت به دست آمده اند به فراموشی سپرده شود.

وی، با اشاره به اینکه، سازمان های مدرن و مترقی توجه زیادی به زندگی کاری با کیفیت دارند و معتقدندکه هم کارمند و هم سازمان می بایست با هم منتفع شوند ادامه داد: در این سازمان ها کارمند به گونه ای رشد می کندکه علاوه بر ایفای صحیح مسئولیت سازمانی خود، نقش سازنده ای نیز در خانواده و اجتماع خواهد داشت.

مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان بیان داشت: یکی از وظایف مدیران بهبود شرایط کار و ایجاد انگیزش در کارکنان و رفع عوامل ضد انگیزش مانند فشارکار، تنش ها و تعارضات می باشد.

لازم به ذکر است، در این جشن معنوی که با برنامه های شاد و مفرحی همچون اجرای گروه موسیقی سنتی و سایه با دست همراه بود بازنشستگان سال 97 شرکت گاز استان اصفهان به همراه همسران خود در کنار سایر کارمندان حضور داشتند.

گفتنی است ،آقایان سید رضا احمدی، رضا سلمان منش، اصغر طاهر زاده، بهمن ایرانپور، ایرج فروتن، ماشالله ذبیحی قاسمی و سیما شریعتی در سال 97 به افتخار بازنشستگی رسیده و مورد تجلیل قرار گرفتند.

همچنین، برترین های نظام پیشنهادات، دبیران کارگروه فرعی نظام پیشنهادات و واحدهای مجری پیشنهادات مصوب، نیز در این مراسم مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.

.

آلبوم تصاویر

 

.کلیپ گنجینه های شرکت گاز استان اصفهان

 

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٧ - ١٥:١٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1967
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب