صفحه اصلی > خبرها > نمایش اخبار پر بازدیدترین اخبار 


نسخه چاپي

افتتاح ساختمان اداره گاز و پست امداد افوس، همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، ساختمان اداری و پست امداد اداره گاز شهر افوس از توابع شهرستان بویین میاندشت افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، ساختمان اداری و پست امداد اداره گاز شهر افوس از توابع شهرستان بویین میاندشت افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی، در آیین بهره برداری از این پروژه عمرانی که با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، فرماندار و مسوءلان شهرستان بوئین میاندشت برگزار شد ، مهندس علوی ، ضمن اظهار خرسندی از اینکه مکانی امن و راحت در جهت خدمات رسانی کیفی در اختیار مردم شهر افوس قرار می گیرد گفت: داشتن اداره ای مناسب و شایسته حق مردم ولایت مدار و زحمت کش این منطقه محروم  و سردسیر بوده و از امروز  می توانند در این اداره از خدمات گازرسانی و خدمات پشتیبانی 24 ساعته پست امداد بهره مند شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: سالیانه میلیارد ها تومان برای نگهداری از تاسیسات و تجهیزات گازرسانی در سطح استان هزینه می شود لذا صیانت از این سرمایه های ملی و قدردانی ازنعمت گاز طبیعی که یکی از انرژی های ارزشمند و استراتژیک کشور است وظیفه همگانی است.

مهندس علوی، با اشاره به اینکه در چهلمین سالگی انقلاب شاهد بهره مندی 99.5 درصدی جمعیت استان اصفهان از نعمت گاز طبیعی هستیم افزود: از 107 شهر استان ، هم اکنون به  104 شهر گازرسانی شده است.

وی، ضمن تاکید بر نکات ایمنی و مصرف منطقی گاز گفت: در این شهرستان بطور میانگین هر خانوار سالانه 3هزار متر مکعب گاز مصرف می کند که در صورت صرفه جویی علاوه بر کاهش هزینه گازبهای خود می تواند نقش بسزایی در توسعه گازرسانی در سایر بخش ها بویژه صنایع داشته باشد.

مهندس علوی، بیان داشت: سیاست و چشم انداز ما استمرار و ایمنی گاز است و کارکنان شرکت گاز استان اصفهان در مسیر خدمتگزاری به مردم  همواره سرآمد بوده اند.


.

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ١٧ بهمن ١٣٩٧ - ١٤:١٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2816
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب