صفحه اصلی > خبرها > نمايشگاه‌ 


نسخه چاپي

مدیر مالی شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد:

حمايت از طرح‌هاي پژوهشي با تأمين به موقع نقدينگي در راستای حمايت از كالاي ايراني

مشاركت و حضور شركت ملي گاز ايران در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ضمن معرفي و نمايش دستاوردهاي گذشته اين شركت، مي‌تواند فعالان اقتصادي و صنعت را متوجه نيازمندي‌ها و فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري اين كسب و كار عظيم کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیدمحمدحسین حسینی، مدیر مالی شرکت ملی گاز ایران در حاشیه بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با بیان این مطلب، اظهار داشت: این مشاركت باعث انتقال فناوري و تكنولوژي روزآمد جهاني به كشورمان خواهد شد، ضمن آن که ايران با داشتن ذخاير غني و پتانسيل بالا در بخش نفت و گاز و پتروشيمي مي‌تواند مزيت‌ها و فرصت‌هاي خود را درمعرض ديد سرمايه‌گذاران داخلي و خارجي و آشنايي صنعتگران با دستاوردهاي جديد صنعت نفت، تقويت توان ساخت داخل از طريق تبادل اطلاعات و دانش فني، ايجاد خودباوري و خوداتكایي در نيروهاي متخصص و مديران كارآمد قرار دهد.

وی ادامه داد: این در حالی است که مديريت مالي بعنوان يكي از  اركان اصلي حامي توليد مي‌تواند با پشتيباني و مديريت جريان وجوه، متعاملين صنعت (قرارداد ها و پروژه‌ها) را به موقع تأمين مالي کرده و عملاً استراتژي شركت در اين خصوص را جاري و ساري سازد.

حسینی با بیان این که با این کار عملاً و در نهايت، ريسك و مخاطرات سرمايه‌گذاري كاهش می‌یابد، گفت: علاوه بر اين، از منظر كنترلي، با ارتقای شفافيت، بستري مناسب در محيط رقابتي فراهم خواهد آمد.

این مقام مسئول در پایان اظهار داشت: اين مديريت تلاش دارد جهت حمايت از كالاي ايراني در حوزه صنعت گاز، نسبت به تأمين به موقع نقدينگي و حمايت از طرح‌هاي پژوهشي كه منجر به توليد دانش وكالا مي‌شود، اقدام لازم بعمل آورد.

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/02/14 - ١٢:٢٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2299