صفحه اصلی > خبرها > نمايشگاه‌ 


نسخه چاپي

تحسین برانگیزترین شرکت در ارائه خدمات؛ چشم انداز شركت گاز استان خوزستان در افق ۱۴۰۴

مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان با بیان اینکه قصد داریم در افق ۱۴۰۴ تحسین برانگیزترین شرکت در ارائه خدمات به جامعه باشیم، گفت: در این راستا در حال برنامه‌ریزی و ایجاد زیرساخت های لازم هستیم.

به گزارش روابط عموومی شرکت ملی گاز ایران، عبدالله ابول پور در حاشیه برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در خصوص عملکرد شرکت گاز استان خوزستان در سال گذشته بیان کرد: در سال گذشته 174 روستا از نعمت گاز بهره مند شدند و درصد پوشش گازرسانی در بخش شهری ۹۹ درصد و در بخش روستایی ۷۹ درصد است.

به گفته مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان، در مجموع، تعداد خانوار تحت پوشش گازرسانی در استان، حدود یک میلیون مشترک است.

وی در ادامه سخنان خود در خصوص برنامه های شرکت گاز استان خوزستان در خصوص گازرسانی به شهرها و روستاهای فاقد گاز استان، اظهار کرد: برای ۱۸۰۰ روستای باقیمانده ۲۵۰ روستا در حال اجرای عملیات گازرسانی و ۶۰۰ روستا در برنامه آتی این شرکت قرار دارد که تا سال ۱۳۹۹ به پایان می‌رسد، همچنین در بخش شهری نیز با اجرای دو پروژه در حال اجرا، عملیات گازرسانی به بخش شهری استان به اتمام می رسد.

این مقام مسئول با بیان اینکه میزان مصرف گاز در استان در سال گذشته در بخش صنایع با ارزش افزوده حدود ۹۵ درصد، در بخش عمومی، خانگی و تجاری ۵ درصد، به میزان ۱۸ میلیارد مترمکعب و بیش از تعهد شرکت گاز استان خوزستان که 17 میلیارد مترمکعب بوده است، افزود: پیش بینی می شود این میزان مصرف در افق ۱۴۰۴ به ۲۸ میلیارد مترمکعب در سال برسد.

به گفته ابول پور، میزان شبکه گذاری و خطوط تغذیه اجرا شده در سال ۹۷ حدود ۸۵۰ کیلومتر است که با این حساب، در مجموع، ۱۷ هزار کیلومتر در استان خوزستان شبکه گذاری انجام شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان در خصوص مهمترین رویداد شرکت در سال گذشته توضیح داد: اجرای شبکه و خطوط تغذیه مناطق صعب العبور و کوهستانی شهرستان اندیکا و آبژدان و روستاهای الوارگرمسیری، تهیه ۱۵۰ کیلومتر پکیج تبدیل سوخت صنایع و مرغداری ها و پایداری شبکه گازرسانی در سیل بهمن ماه در شهر و روستاهای رفیع از مهمترین رویدادهای مهم شرکت گاز استان خوزستان در سال گذشته بوده است.

ابول پور در پایان سخنان خود در خصوص اقدامات شرکت گاز استان خوزستان در حوزه مسئولیت های اجتماعی بیان کرد: در این راستا در سال ۹۷ این شرکت با توجه به تنوع اقوام ساکن در استان خوزستان، اقدام به اجرای برنامه آموزشی ایمنی استفاده از گاز طبیعی به منظور فرهنگ سازی به صورت نظام مند در سطح استان کرده است همچنین در ارتباط مستمر باNGO  های مختلف (انتقال خون، بيماري هاي خاص، كودكان بي سرپرست، بهزيستي و....) بوده که نتیجه اين اقدامات، منجر به دريافت لوح تقدير فعالان مسئوليت هاي اجتماعي در همايش بين المللي CSR که در اهواز برگزار گردید، شد.

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/02/14 - ١٢:١٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1425