صفحه اصلی > خبرها > نمايشگاه‌ 


نسخه چاپي

قرار گرفتن در میان 10 شرکت برترگاز استانی؛ چشم انداز شرکت گاز استان ایلام تا سال 1400

مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام گفت: قرار گرفتن در میان 10 شرکت برترگاز استانی، چشم‌انداز این شرکت تا سال 1400 است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، عباس شمس‌اللهی در حاشیه بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی کشور، با بیان این مطلب، گازرسانی به دو شهر میمه و پهله و بیش از 50 روستا را از اهداف و برنامه‌های مهم شرکت گاز استان ایلام برشمرد و خاطرنشان کرد: تاکنون 23 شهر ،377 روستا و بیش از 535 واحد صنعتی از نعمت گاز بهره مند شده اند؛ همچنین 22 جایگاه CNG در استان فعال هستند.

به گفته شمس اللهی تا کنون 98درصد خانوار شهری و86درصد خانوار روستایی استان ایلام از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

وی در ادامه سخنان خود در خصوص برنامه گازرسانی به روستاهای باقیمانده استان تصریح کرد: طرح گازرسانی به  92 روستا در دست پیمان سپاری و تعداد 37روستا نیز در مراحل مختلف مطالعه، طراحی و امکان سنجی قرار دارند.

شمس الهی تعداد مشترکین گاز طبیعی استان را بیش از 156 هزار مشترک اعلام کرد و افزود: درحال حاضر بیش از 100 هزار علمک در استان نصب و بیش از 4 هزار و 400 کیلومتر  خطوط انتقال / تغذیه و شبکه توزیع در سطح استان اجرا شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص انجام مسئولیت‌های اجتماعی شرکت گاز استان ایلام در سال گذشته بیان کرد: ایجاد فضای سبز و درختکاری در محوطه ایستگاه هایCGS ، ایجاد درختکاری در مسیر جاده دسترسی به ایستگاه‌های CGS، تهیه و توزیع سطل جهت بازیافت کاغذ باطله، آسفالت جاده‌های روستایی بخش سیوان شهرستان ایلام، مشارکت در کمک به فقرا و نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در مناسبت های خاص (شروع فصل مدارس و عید نوروز) از طریق جمع‌آوری کمک از همکاران، بخشی از اقدامات این شرکت در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی است.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام در پایان سخنان خود، نداشتن حادثه فوتی ناشی از گاز را یکی از مهم‌ترین رویدادهای شرکت گاز استان در سال 97 عنوان کرد و گفت: پایداری و عدم قطع گاز در سراسر استان در کل سال نیز از دیگر از مهم‌ترین رویدادهای شرکت استان ایلام در سال گذشته بود.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/02/14 - ١٠:٢٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1382