صفحه اصلی > خبرها > نمايشگاه‌ 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان:

سال 97؛ سال سبزشدن استان همدان در زمینه گازرسانی

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان گازرساني حداكثري به صنايع استان به منظور جايگزيني سوخت هاي فسيلي و حفظ محيط زيست، همچنين خدمت رساني با كيفيت تر و بيشتر به مردم را از برنامه ها و چشم انداز این شرکت براي سال 98 عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، عبدالله فیاض در حاشیه بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با اعلام این خبر، اظهار داشت: ماموریت شرکت گاز استان همدان در راستای گازرسانی و بهره برداری از تاسیسات اجرا شده به منظور خدمات رسانی به مشترکین خانگی، عمومی، صنعتی و  ایجاد آسایش و رفاه نسبی با مدیریت مصرف سوخت های میان تقطیر مشترکین است.

وی ادامه داد: در این راستا، شرکت گاز استان همدان به بیش از 99 درصد اهداف خود در مناطق شهری و روستایی رسیده و عنوان نخستین استان سبز در سال 1397 در بخش گازرسانی را به خود اختصاص داده است.

فیاض با بیان این که در همین زمان، شرکت گاز همدان در خصوص گازرسانی به روستاها نیز به تعداد اشتراک 602 هزار مشترک در خصوص روستاهای بالای 20 خانوار فائق آمده، افزود: در حال حاضر 100 درصد جمعیت شهری و 99.8 درصد جمعیت روستایی استان همدان از نعمت گاز بهره مند هستند و از 44 جایگاه CNG نیز 42 جایگاه فعال است، ضمن اینکه 4 نیروگاه در استان از سوخت پاک گاز طبیعی استفاده می کنند.

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان تصریح کرد: از برنامه های آتي شرکت، می توان به گازرساني به 49 روستای زیر 20 خانوار اشاره کرد که در صورت تامين اعتبار، نسبت به گازرساني آن ها اقدام خواهد شد.

به گفته فیاض، در سال گذشته بیش از 4 هزار انشعاب نصب و 149 کیلومتر شبکه در سطح استان اجرا شده، ضمن اینکه مشترکین همدانی سال گذشته بیش از 3 هزار و 700 میلیون مترمکعب گاز مصرف کرده اند.

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان در پایان و در بخش دیگری از سخنان خود به انجام فعاليت هاي شركت در راستاي مسؤليت هاي اجتماعي اشاره کرد و گفت: این شرکت در راستاي مسئوليت و همچنين برنامه ششم توسعه بند (ز) ماده 38، رويكرد محیط زیست را در چهارچوب يك برنامه راهبردي در دستور كار قرار داده و هدف از استقرار مديريت محیط زیست در اين شركت را ارتقاي كيفيت خدمات به مشتريان و ارباب رجوع بر محور كاهش هزينه هاي جاري و عمومي از يك سو و كاهش آلودگي هاي زيست محيطي  از سوي ديگر عنوان کرد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/02/13 - ١١:٤٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1330