صفحه اصلی > خبرها > نمايشگاه‌ 


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت گاز استان تهران عنوان کرد:

برنامه ریزی برای جذب 150 هزار مشترک جدید گاز طبیعی در سال جاری

جذب 150 هزار مشترک گاز طبیعی در سال 98 یکی از برنامه‌های مهم شرکت گاز استان تهران در سال جاری است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، احمد دارابی، مدیرعامل شرکت گاز استان تهران در حاشیه بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با بیان این مطلب اظهار کرد: همچنین نصب8،500 انشعاب شهری،4،500 انشعاب روستایی، گازرسانی به میزان 250 هزار مترمکعب به صنایع و محورهای صنعتی، اجرای 91 کیلومتر شبکه و خط تغذیه شهری و 32 کیلومتر شبکه و خط تغذیه روستایی و نصب 35 ایستگاه تقلیل فشار شهری و روستایی از دیگر برنامه‌های این شرکت در سال جاری است.

دارابی در خصوص اینکه چه تعدادی از شهر، روستا و واحد صنعتی از نعمت گاز بهره مند شده‌اند، اظهار داشت: تاکنون 48 شهر، 462 روستا و 11295 مصرف کننده صنعتی (جزء و عمده) از نعمت گاز بهره‌مند شده‌اند و  100 درصد مصرف نیروگاه‌های استان از گاز طبیعی تامین می شود.

به گفته وی، در حال حاضر، در استان تهران 189 جایگاه CNG فعال است.

مدیرعامل شرکت گاز استان تهران تصریح کرد: 100 جمعیت شهری و 97 جمعیت روستایی استان از نعمت الهی گاز طبیعی برخوردار هستند و تعداد کل روستاهای باقیمانده واجد شرایط در استان تهران مشتمل بر 35 مورد است که بر حسب برنامه‌ریزی صورت گرفته، مقرر شده بخش عمده‌ای از آن‌ها در سال 98 و مابقی آن‌ها حداکثر تا سال 99 اجرا می‌شود.

این مقام مسئول در خصوص میزان انشعابات و شبکه گازرسانی و مصرف گاز در سال 97 اظهار داشت: میزان انشعابات شهری و روستایی، 15،764 مورد و متراژ کل شبکه و خط تغذیه اجرا شده، 278 کیلومتر و میزان گاز دریافتی 23،207 میلیون مترمکعب است.

وی درباره مسئولیت‌های اجتماعی افزود: شركت گاز استان تهران به عنوان يكي از شركت‌هاي زيرمجموعه شركت ملي گاز ايران در زمينه ارائه خدمات مستمر و ايمن توزيع گاز طبيعي، به عنوان سوخت پاك با هدف تأمين رفاه، اطمينان خاطر و رضايت روزافزون مشتركين خانگي، تجاري وصنعتي استان با هدف ارتقای روزافزون جایگاه خود در راستای تحقق برنامه‌ها و اهداف مسئولیت‌های اجتماعی، فعاليت مي‌کند.

دارابی افزود: در اين راستا شركت گاز استان تهران ضمن رعایت استانداردها، قوانین و مقررات، با تکیه بر کارکنان توانمند مبادرت به مديريت، طراحي و اجرای پروژه‌هاي گازرساني و بهره‌برداری و نگهداري بهينه از شبكه‌ها و تأسیسات مي‌کند.

وی در ادامه سخنان خود فرهنگ‌سازی در راستای افزایش تعهد سازمان و کارکنان به جامعه و محیط زیست، تعهد و تلاش در جهت حفظ سلامت منابع انسانی و کسب و ارتقای استانداردهای لازم متناسب با محیط و فرد در راستای بهبود  ارتقای شرایط ایمنی، بهداشت حرفه‌ای و روانی محیط کار، تقویت احساس مسئولیت کارکنان در برابر  تعهد و مسئولیت  سازمانی و مدیریت بهینه منابع اقتصادی و پیشگیری از اتلاف منابع در راستای  اقتصاد مقاومتی را از اهداف مسئولیت اجتماعی شرکت گاز استان تهران برشمرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان تهران در پایان در خصوص مهم‌ترین رویدادهای این شرکت در سال 97 چنین اظهار داشت: شرکت گاز استان تهران در سال 97 شاهد رویدادهای بسیاری از جمله دستاوردهای حوزه مقاوم‌سازی، دریافت تندیس بلورین به منظور ارزیابی سرآمدی و بهبود مستمر صنعت گاز و همچنین دریافت نخستین جایزه مدیریت انرژی در صنعت نفت بوده است.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/02/12 - ١٥:١٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1372