[Part_Marquee]
يكشنبه 25 آذر 1397   08:44:48

نظرات انتقادات شکایات


سامانه ارتباط با مشتریان

مشاهده گازبهاء

   مشاهده قبض گاز

بازدید از این بخش:

تعداد بازديد اين صفحه: 160

تودیع و معارفه رئیس اداره گاز زرین شهر 
با حضور مدیرعامل و معاونین و جمعی از مدیران و مسئولان رئیس اداره گاز زرین شهر تودیع و معارفه شد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، مهندس علوی 
---------------
با حضور مدیرعامل و معاونین و جمعی از مدیران و مسئولان رئیس اداره گاز زرین شهر تودیع و معارفه شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، مهندس علوی، ضمن قدردانی از زحمات وحید بهفر رییس سابق اداره گاز شهرستان  زرین شهر، مسعود معمار زاده را به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی و منصوب کرد.
سید مصطفی علوی، در  این مراسم ، با بیان اینکه وظیفه اصلی کارکنان شرکت گاز استان اصفهان، گازرسانی مستمر و ایمن در چهارچوب قوانین کشور با حفظ منافع ملی است،گفت: در شرایط کنونی کشور همه ما وظیفه داریم با مدیریت هزینه ها دولت را در بحران اقتصادی پیش آمده یاری کنیم.
وی،توجه به جنبه های اقتصادی و منطقی کردن هزینه های جاری را مورد تاکید قرار داد و افزود: حتی خاموش کردن یک لامپ اضافی و یا یک کار تشریفاتی بیهوده، بمنزله صرفه جویی و جلوگیری از هزینه های اضافی است.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، بر تعامل سازنده با مسئولین شهرستان بویژه فرمانداری آن، در راستای پیشبرد اهداف شرکت و ارائه خدمت بهتر به مردم شریف منطقه تاکید کرد و خاطر نشان ساخت: اطلاع رسانی و پاسخ گویی سریع و شفاف به مردم و فعال نگهداشتن میز خدمت حق مشترکین و مردم است و باید به درستی و توجه لازم در ادارات رعایت گردد. 
مهندس علوی، توجه مستمر به توانمندسازی کارکنان و استفاده از تمامی ظرفیت ها و نیروی انسانی موجود، ایجاد فضای محبت و دوستی و نشاط بین کارکنان و اقدام بر اساس انصاف و عدالت و در جهت توسعه و تکریم فرهنگ کار، ایثار و شهادت، توجه ویژه به همکاران ایثارگرو خانواده های آنها، پیگیری استقرار و نهادینه کردن الزامات تعالی سازمانی و ارائه خدمات مستمر و ایمن به مشترکین و توجه به ارباب رجوع در قالب اصلاح فرآیندها را از مهمترین وظایف رئیس جدید اداره گاز شهرستان زرین شهر برشمرد.
وی، همچنین، حفظ و نگهداری تجهیزات و تأسیسات گازرسانی بر مبنای استانداردها و ضوابط شرکت جهت تامین گاز مطمئن و ایمن، پیگیری وصول مطالبات در قالب برنامه مشخص با هدف به روز کردن دریافت گاز بهای مربوطه با تاکید بر حفظ کرامت مشترکین و پیگیری اجرای برنامه های کاهش حجم گازهای محاسبه نشده را از دیگر موضوعات مهم و کلیدی شرکت گاز استان اصفهان عنوان کرد.
 
  

ravabet_omumi@nigc-isfahan.ir:ارتباط با روابط عمومی;
    شماره تلفن5رقمی اداره مرکزی:38132   خارج از استان اصفهان38132-031
       

;شماره تلفن گویا روابط عمومی: 36286363; شماره تلفن روابط عمومی: 36279869


مجری سایت : شرکت سیگما