[Part_Marquee]
يكشنبه 25 آذر 1397   08:45:56

نظرات انتقادات شکایات


سامانه ارتباط با مشتریان

مشاهده گازبهاء

   مشاهده قبض گاز

بازدید از این بخش:

تعداد بازديد اين صفحه: 118

مصرف سالانه بیش از 5.2 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در شهرستان مبارکه  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، در جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره گاز شهرستان مبارکه، طی دیداری که به همراه معاونین خود با فرماندار این شهرستان داشت 
-----------------------------
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، در جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره گاز شهرستان مبارکه، طی دیداری که به همراه معاونین خود با فرماندار این شهرستان داشت، گفت: ماهیانه حدود 450 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در شهرستان مبارکه به مصرف می رسد که از این میزان، حدود 50 میلیون مترمکعب در بخش خانگی و 400 میلیون متر مکعب آن مربوط به بخش صنعت است.
سید مصطفی علوی بیان داشت: شهرستان مبارکه از ظرفیت صنعتی بالایی برخوردار است و مصرف گاز طبیعی درآن بخاطر وجود صنایع عمده نظیر مجتمع فولاد مبارکه، نیروگاه چهلستون، سیمان سپاهان و پلی اکریل اصفهان و ... بسیار زیاد است.
وی، با اشاره به 55 هزار و 600 مشترک گاز طبیعی در شهرستان مبارکه و گاز رسانی به 6 شهر و 24 روستای این شهرستان افزود: در حال حاضر بیش از 914 کیلومتر شبکه گاز مشتمل بر؛ 794 کیلومتر شبکه توزیع و 120 کیلومتر شبکه تغذیه، 97 ایستگاه تقلیل فشار و اندازه گیری و 33 هزار و 242 انشعاب در سطح شهرستان مبارکه اجرایی شده است.
سید مصطفی علوی، در ادامه اظهار داشت: همه مشترکین گاز طبیعی به ویژه بخش خانگی با پرداخت به موقع گاز بهاء ی مصرفی، شرکت را در ارائه خدمات بهتر یاری کنند، در صورت عدم پرداخت به موقع، این شرکت مجبوراست تا جهت ادامه فعالیت و انجام تعهدات مربوطه  نسبت به قطع گاز مشترکین با اعلام قبلی اقدام نماید.(اگرچه تعداد این مشترکین بسیار اندک است)
در ادامه، عصار زادگان، فرماندار شهرستان مبارکه، ضمن تشکر از خدمات گازرسانی انجام شده در این شهرستان گفت: خوشبختانه همکاری خوب و تعامل مثبتی بین اداره گاز و فرمانداری شهرستان مبارکه برقرار است که موجب گردیده مشترکین خانگی این شهرستان و نواحی تابعه آن در خصوص پرداخت گاز بهای مصرفی و همچنین معوقات گاز بهای خود اقدام نمایند.
وی، همچنین خاطر نشان ساخت : تعامل شرکت گاز با همه دستگاه ها و صنایع بسیار مطلوب و بوده و در مواقعی که صنایع در پرداخت گازبهاء با مشکل مواجه بوده اند این شرکت مساعدت و همراهی لازم را داشته است.
 گفتنی است، در پایان از مهندس علوی ضمن قدردانی از زحمات عباس حشمتی که به مدت تقریباً دو سال به عنوان رییس اداره گاز شهرستان مبارکه فعالیت داشت، طی حکمی وحید بهفر را به عنوان رئیس جدید این اداره منصوب و برای وی آرزوی موفقیت نمود. 
  

ravabet_omumi@nigc-isfahan.ir:ارتباط با روابط عمومی;
    شماره تلفن5رقمی اداره مرکزی:38132   خارج از استان اصفهان38132-031
       

;شماره تلفن گویا روابط عمومی: 36286363; شماره تلفن روابط عمومی: 36279869


مجری سایت : شرکت سیگما