[Part_Marquee]
دوشنبه 29 مرداد 1397   13:47:21

نظرات انتقادات شکایات


سامانه ارتباط با مشتریان

مشاهده گازبهاء

   مشاهده قبض گاز

بازدید از این بخش:

تعداد بازديد اين صفحه: 158

آغاز بهره برداری از 7 پروژه گازرسانی در اصفهان 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان ، در ایام الله دهه فجر امسال7 طرح بزرگ گازرسانی با هزینه ای بالغ بر 806 میلیارد ریال افتتاح و بهره برداری از آن آغاز می گردد 
------------------
در سی و نهمین بهار انقلاب؛
آغاز بهره برداری از 7 پروژه گازرسانی در اصفهان
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان ، در ایام الله دهه فجر امسال7 طرح بزرگ گازرسانیبا هزینه ای بالغ بر 806 میلیارد ریال افتتاح و بهره برداری از آن آغاز می گردد.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: در این ایام بهره برداری از 13کیلومتر خط انتقال 20 اینچ و راه اندازی ایستگاه CGS شهرسجزی (با ظرفیت 100هزار متر مکعب در ساعت) ، بهره برداری از ایستگاه شهید خرازی مجتمع فولاد مبارکه با ظرفیت 200هزار متر مکعب برساعت و بهره برداری از 17 کیلومتر خط انتقال 16 اینچ شهر کمشچه از توابع شهرستان برخوار از بزرگترین پروژه های گازرسانی دهه فجر امسال می باشد.
سید مصطفی علوی، با اعلام اینکه یک مورد از طرح های آماده افتتاح و بهره برداری این پروژه ها مربوط به گازرسانی روستایبالا عباس آباد از توابع شهرستان کاشان می باشد، اظهار داشت: به لطف خداوند متعال و تلاش کارکنان این شرکت، بار دیگر شاهد دستاوردهای جدید و تحقق آرمان ها ی انقلاب اسلامی ایران هستیم.
مهندس علوی، افزود: بهره برداری از ایستگاه TBS فاز دو ناجی آباد از توابع شهرستان کاشان با ظرفیت 20 هزار متر مکعب در ساعت ،بهره برداری از ایستگاه TBS شهرک صنعتی بهارستان از توابع کاشان با ظرفیت 5هزار متر مکعب و بهره برداری از ساختمان اداری جدید اداره گاز دولت آباد از توابع شهرستان برخوار با 350 متر زیربنا ، از دیگر طرح های قابل بهره برداری توسط شرکت گازاستان اصفهان در دهه فجر امسال است.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با اشاره به توزیع سالانه بیش از 21میلیارد متر مکعب گاز طبیعی درسطحاستان بیان داشت: این شرکتازسال ۱۳۷۷ تا کنونبیشازیکهزارو۱۱۱کیلومترخطانتقالگاز، 933 ایستگاهتقلیلفشاروحفاظتاززنگ،بیشاز ۲۶هزارکیلومترشبکهگازرسانی،یکمیلیونو ۸۳۰هزارانشعاب، ۴۸ شهرکصنعتی، ۸ هزارو۶۰۰ واحدصنعتی، ۱۵۶ جایگاهCNG برای بهره مندی بیش از ۱ میلیونو ۷42 هزارمشترک اجرایی کرده است.
وی، با اشاره به اینکه از 107 شهراستان اصفهان در حال حاضر 103 شهر آن گازرسانی شده و 4 شهر دیگر از جمله خور، جندق، فرخی و انارک واقع در شرق استان در دست گازرسانی از طریق طرح CNG است، افزود: همچنین از 1448 روستایمشمولگازرسانی تاکنون 1338 روستاازنعمتگازطبیعیبهرهمندشدهاند.
مهندس علوی، از اجرای عملیات گازرسانی به شهرهای خوروبیابانک، انارک و جندق و دو روستای چوپانان و چاه ملک از طریقCNG )طرح مادرو دختر) خبر داد و گفت: در طرح گازرسانی به ۴ شهر کویری استان، گاز در مخزن ویژه ای فشرده سازی و از طریق کامیونت و تریلی به محل مصرف منتقل می شود و در نهایت از طریق این مخزن به شبکه لوله گذاری شهری منتقل و در اختیار مشترکان قرار می گیرد.
وی، بیان داشت:  عملیات گازرسانی به 4 شهر شرقی استان، در حال آماده سازی برای بهره برداری از دهه مبارک فجر سالجاری تا سه ماهه اول سال 97 بوده و مقرر شده در قالب یک  برنامه جامع، افتتاحیه این پروژه ها  صورت پذیرد. 
  

ravabet_omumi@nigc-isfahan.ir:ارتباط با روابط عمومی;
    شماره تلفن5رقمی اداره مرکزی:38132   خارج از استان اصفهان38132-031
       

;شماره تلفن گویا روابط عمومی: 36286363; شماره تلفن روابط عمومی: 36279869


مجری سایت : شرکت سیگما