[Part_Marquee]
يكشنبه 3 تير 1397   17:20:24

نظرات انتقادات شکایات


سامانه ارتباط با مشتریان

مشاهده گازبهاء

   مشاهده قبض گاز

بازدید از این بخش:

تعداد بازديد اين صفحه: 202

تقدیر از نمونه های گاز اصفهان در جشن ولایت 
51 نفر از کارکنان نمونه شرکت گاز استان اصفهان در جشن دهه ولایت و عید سعید غدیر خم مورد تقدیر قرار گرفتند. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز 
-------------------------------

51 نفر از کارکنان نمونه شرکت گاز استان اصفهان در جشن دهه ولایت و عید سعید غدیر خم مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، جشن عید سعید غدیر خم با حضورجمع زیادی از کارکنان این شرکت برگزار شد و در حاشیه آن 51 نفر از کارکنان نمونه مورد تقدیر قرار گرفتند.

سید مصطفی علوی، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، ضمن تبریک این عید خجسته به ساحت مقدس امام زمان (عج) و عاشقان ولایت  گفت : به برکت این روز مهم و تاریخی، دور هم جمع شده ایم تا این عید بزرگ را جشن بگیریم .

وی، خاطر نشان کرد: مساله امامت و ولایت از اجزاء لاینفک جامعه توحیدی است و جامعه ای که  امام نداشته باشد، قطعاً  پایدار نخواهد بود و بزرگ ترین آسیب ها را متحمل خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با تاکید بر سه استراتژی اصلی این شرکت مبنی بر سرآمدی در عملیات، بهبود عملکرد اقتصادی و ارتقاء بهره وری بیان داشت: هدف ما حرکت به سمت تعالی است ، اگر دچار سکون و رخوت شویم از صحنه رقابت و خدمات رسانی اثر بخش عقب می مانیم و رضایت عمومی از خدمات ما کاهش می یابد.

مهندس علوی،تصریح کرد: کارکنان خدوم شرکت گاز استان اصفهان افتخار خدمت گذاری به مردم و تامین رفاه و امنیت آنها را دارند و از این جهت یکایک آنها نمونه و شایسته تقدیر و تجلیل هستند.

وی، با اشاره به اینکه میزان نقدینگی شرکت تا حد زیادی به میزان وصول مطالبات بستگی دارد، افزود: ضمن تکریم و مدارا با مشترکین، همه کارکنان باید نسبت به وصول به موقع گازبهاء مصرفی حساس باشند و برنامه ریزی کنند.

گفتنی است، این مراسم معنوی که بر اساس مصوبات شورای فرهنگی اجرا گردید با قرائت قرآن و سرود جمهوری اسلامی آغاز شد و با مدیحه سرایی در وصف امام علی(ع)، موسیقی سنتی ، نمایش آکروبات ادامه یافت و با تقدیر از51 کارمند نمونه،32 نفر از برگزیدگان المپیاد ورزشی، 18 نفر از برگزیدگان مسابقه اصول دین و 6نفر از برترین های نظام پیشنهادهای فصل اول سال 96 پایان پذیرفت.

 
  

ravabet_omumi@nigc-isfahan.ir:ارتباط با روابط عمومی;
    شماره تلفن5رقمی اداره مرکزی:38132   خارج از استان اصفهان38132-031
       

;شماره تلفن گویا روابط عمومی: 36286363; شماره تلفن روابط عمومی: 36279869


مجری سایت : شرکت سیگما