[Part_Marquee]
يكشنبه 25 آذر 1397   08:49:47

نظرات انتقادات شکایات


سامانه ارتباط با مشتریان

مشاهده گازبهاء

   مشاهده قبض گاز

بازدید از این بخش:

تعداد بازديد اين صفحه: 212

تودیع و معارفه شش مدیر شرکت گاز استان اصفهان انجام شد 
در مراسمی که با حضور مدیرعامل این شرکت برگزار شد، شش نفر از مدیران این شرکت بازنشسته و حکم تصدی سمت شش مدیر دیگر اهداء شد 
--------------------------

در مراسمی که با حضور مدیرعامل این شرکت برگزار شد، شش نفر از مدیران این شرکت بازنشسته و حکم تصدی سمت شش مدیر دیگر اهداء شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، مهندس سید مصطفی علوی، مدیرعامل این شرکت ، گفت: از آقایان حیدر علی گوگردچیان معاون بهره برداری، اسدا... زمانی رییس امورقراردادها، عطاءا... فرهنگ منش سرپرست امور مالی، منصور زمان وزیری رییس اجرای طرح ها، علی منزه رییس اداره گاز شاهین شهر و میمه و محمد باشنده خدایی رییس اداره گاز منطقه 4 اصفهان که به افتخار بازنشستگی نائل آمده، لازم است؛ از زحماتشان در دوران تصدی این مسئولیت ها تشکر و قدردانی نمایم. ایشان با حضور مؤثر، فعال خود در مسئولیت های مختلف و همچنین سمت های ذکر توانستند خدمات مطلوبی را به مشترکین و همکاران این شرکت ارائه نمایند.
وی، همچنین ضمن تبریک به مدیران منصوب شده خاطر نشان کرد: اساس اصلی موفقیت یک سازمان به ‌ویژه شرکت های خدماتی همراهی و همدلی همه همکاران با یکدیگر است.
مهندس علوی، با بیان اینکه شرکت گاز استان اصفهان، هم‌چنان سیر پویایی خود را با اتکا به سابقه درخشانی که دارد به سمت جلو ادامه می‌دهد، گفت: این شرکت با استراتژی و برنامه هایی که مشخص کرده است، با کمک همه مدیران و کارکنان خود توانسته به موفقیت بی نظیری دست یابد، اما این بدان معنی نیست که به تمامی اهداف خود رسیده است. این شرکت برای ارتقای جایگاه خود مأموریت‌های دیگری را هم تعریف کرده که با کمک یکدیگر باید در این مسیر به نقطه مناسب تعالی برسیم.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با تاکید بر ارتقای کیفی خدمات و جلب رضایت مشترکین ، بیان کرد: تداوم صمیمیت و دوستی بین اعضای خانواده شرکت گاز به‌عنوان یک اصل است و اگر مشکلی در هر واحدی وجود داردباید مشکل همه باشد.
وی افزود: ما باید بتوانیم ضوابط موجود را خوب اجرا کنیم و نظارت صحیح بر اجرای قوانین داشته باشیم، مدیران با خوشرویی و متانت با کارمندان رفتار نمایند و کارمندان نیز درجه تحمل و تعهد خود را بالاتر ببرند تا امور بخوبی پیش برود.
گفتنی است، شرکت گاز استان اصفهان با دارا بودن بیش از یک میلیون و742 هزار مشترک و گازرسانی99.6 درصدی جمعیت استان اصفهان یکی از شرکت های پیشتاز کشور در عرصه خدمات است.
 
  

ravabet_omumi@nigc-isfahan.ir:ارتباط با روابط عمومی;
    شماره تلفن5رقمی اداره مرکزی:38132   خارج از استان اصفهان38132-031
       

;شماره تلفن گویا روابط عمومی: 36286363; شماره تلفن روابط عمومی: 36279869


مجری سایت : شرکت سیگما