[Part_Marquee]
دوشنبه 29 مرداد 1397   13:47:00

نظرات انتقادات شکایات


سامانه ارتباط با مشتریان

مشاهده گازبهاء

   مشاهده قبض گاز

بازدید از این بخش:

تعداد بازديد اين صفحه: 115

خط انتقال 20 اینچ ایستگاه تقلیل فشار گاز 100هزار متر مکعبی شهر سجزی به بهره برداری رسید 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، همزمان با دهه مبارک فجر با حضور فرماندار اصفهان، امام جمعه شهر سجزی، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان 
-----------------------

همزمان با یوم الله دهه فجر96؛
خط انتقال 20 اینچ ایستگاه تقلیل فشار گاز 100هزار متر مکعبی شهر سجزی به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، همزمان با دهه مبارک فجر با حضور فرماندار اصفهان، امام جمعه شهر سجزی، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان،بخشدار کوهپایه و جمعی از مسئولان شهر سجزی، 13کیلومتر خط انتقال 20 اینچ و ایستگاه CGS شهرسجزی ( با ظرفیت 100هزار متر مکعب در ساعت) با هزینه ای بالغ بر290میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
رضوانی، فرماندار اصفهان عصر دیروز ضمن تبریک ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی از افزایش ظرفیت  گازرسانی به این منطقه اظهار خرسندی کرد و گفت: این نعمت زیربنایی به برکت این نظام و از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است،  انقلابی که  امروزه الگوی بسیاری از مبارزات و نهضت  ها و یکی از شگفتی های جهان به شمار می رود.
وی، اظهار داشت: خدا را شاکریم که مردم اصفهان از بلوغ فکری و سیاسی بالایی برخوردار هستند و پایبندی و تعهد به نظام را در روز22 بهمن در حماسه را به نمایش خواهند گذاشت.
 رضوانی افزود: انرژی گاز طبیعی زمینه ساز بسیاری از توسعه ها و پیشرفت هادر عرصه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، زیست محیطی و غیره است که حاصل زحمات شبانه روزی و دستان توانمندکارکنان خدوم این انقلاب و دولت است.
وی، ادامه داد: افزایش سهم گاز مصرفی در صنایع باتوجه به معزل جدی آلودگی هوای اصفهان و تاثیر سوخت گازوئیل و مازوت در افزایش آلودگی ،علاوه بر اشتغال زایی و توسعه اقتصادی  بسیار حائز اهمیت است.
در ادامه مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: گازرسانی به استان اصفهان بصورت جدی بعد از انقلاب اسلامی شروع شد و تا قبل از انقلاب تعداد محدودی مصرف کننده داشتیم اما امروزه به برکت انقلاب و این نظام  سالانه بیش از 21میلیارد مترمکعب گاز تنها در استان اصفهان توزیع و به مصرف می رسد.
 سید مصطفی علوی با اشاره به اینکه، امروز شاهد گازرسانی به 99.5 درصد جمعیت شهری و بیش از 95 درصد جمعیت  روستایی در سطح استان هستیم، تصریح کرد: از مجموع 107 شهر موجود در استان 103 شهر و از مجموع1448روستای مشمول گازرسانی  1338 روستا در سطح استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.
مهندس علوی، اظهار داشت: با بیان اینکه شهر سجزی و شهرک صنعتی آن  از سال 82  نعمت گاز بهره مند شده است گفت: درحال حاضر به  8هزار و 600 واحد صنعتی در سطح استان گازرسانی انجام شده است.
وی، در خصوص پروژه گازرسانی به سجزی افزود: در این پروژه  13کیلومتر خط انتقال فولادی 20 اینچ  اجرایی و به بهره برداری رسیده است.
درپایان حجت الاسلام، جعفری امام جمعه شهر سجزی ، نیز ضمن تشکر از این اقدام عمرانی و صنعتی گفت:  مردم شهر سجزی و صنعتگران آن  باید قدر این نعمت طبیعی را بدانند.
 وی اظهار داشت: مردم اصفهان بسیار خوش اقبال هستندکه مدیران صنعت گاز آنها بسیار توانمند و اهل ریسک هستند، با وجود مشکلات و چالش های بسیاری که در گازرسانی به برخی از مناطق دور دست و صعب العبور وجود دارد همواره از هیچ کوششی برای خدمت رسانی به مردم دریغ نکرده اند.
 
 
  

ravabet_omumi@nigc-isfahan.ir:ارتباط با روابط عمومی;
    شماره تلفن5رقمی اداره مرکزی:38132   خارج از استان اصفهان38132-031
       

;شماره تلفن گویا روابط عمومی: 36286363; شماره تلفن روابط عمومی: 36279869


مجری سایت : شرکت سیگما